Skocz do zawartości

[rower] Medano Vanity rama 18"


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do sprzedania rower z którego syn wyrósł i na którym praktycznie nie jeździł. Przebieg <100km Przechowywany w wewnętrznym garażu. Rower nawet się chyba nie przewrócił, także bez ryski i kurzu. Doposażyłem go w licznik, błotniki, bidon i tak bym go w całości najchętniej sprzedał. Komplet dokumentów, kupiony na Warszawskim Ursynowie: https://archiwum.allegro.pl/oferta/rower-medano-vanity-vt-5-28-rama-18-cross-i8843102226.html Na razie nie wystawiam na żadne portale aukcyjne. Syn ma teraz 174cm wzrostu i rower jest stanowczo za mały, także myślę na gdzieś pod wzrost 160-165, ale sami będziecie wiedzieli lepiej :) Zaproponuję cenę 1 000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...