Skocz do zawartości

[Rower] Trek Madone 5.2 PRO


merc1011

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam rower TREK Madone 5.2 PRO rok produkcji ramy 2011.

Rower złożony dnia 08.05.2018 od tamtej chwili rower ma przejechane około 1100 km. Nie potrafiłem wykorzystać jego całego potencjału, ponieważ bardzo często podróżuje ze swoją dziewczyną, która korzysta z cięższego roweru i jazda tak szybkim rowerem, jest nie odpowiednia.

Z tego względu zdecydowałem się wystawić rower na sprzedaż i poszukać w dłuższym czasie coś spokojniejszego.
Rower spokojnie można przetestować przed zakupem,do czego bardzo każdego kupującego namawiam, aby nie kupować kota w worku.
Jest to rower w stanie prawie idealnym i posłuży jeszcze przez bardzo długi czas .

Dla osoby w okolicach 180 cm, takiej jak ja będzie to rower stworzony jak pod wymiar.

Rama: trek madone 5.2 (top model w wersji pro)

Kierownica: bontrager rxl blade carbon

Mostek: bontrager

Koszyki bidonu: bontrager RL

Suport: enduro

Sztyca: zintegrowana nakładka na maszt aero

Owijka: bontrager odblaskowa

Cała grupa shimano 5800 - przebieg 1100 km

Kaseta: 6800 ultegra - przebieg 1100 km

Opony: bontrager r3

Dętki: bontrager light

Koła na piastach oval - dt swiss oraz obreczach bontrager paradigm elite

pedały : Shimano PD- R540

lampka tył: Mactronic Cosmo

Waga roweru 7.59kg wraz z licznikiem, bez lampki i pedałów.

 

CENA: 3800 

link do allegro https://allegrolokalnie.pl/oferta/trek-madone-5-2-pro

trek4.jpg

trek3.jpg

trek2.jpg

trek1.jpg

trek7 (1).jpg

trek5.jpg

trek6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...