Skocz do zawartości

[Bielizna] Co założyć pod spodnie Endury Hummvee w zimę ?


kazujama

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że spodnie długie? Ja już długich luźnych w ogóle nie używam, zimą klasyczne ocieplane zewnętrzne lajkry na szelkach, a na to krótkie szorty.

Natomiast jak jeździłem w długich Singletrackach, to albo podobnie - lajkry, albo jakąś kalesony termoaktywne. Ale zestaw lajkry+Singletracki był za ciepły, natomiast w zestawie kalesony+Singletracki nie odpowiadało mi to, że przez luźne nogawki podwiewało zimne powietrze i nie czułem komfortu termicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legginsy do biegania z D albo jakiekolwiek inne. I wybierasz albo zwykłe albo ocieplane w zależności jak ciepłolubbny jesteś.  Przy -5 jeździłem tylko w ocieplanych Kalenji i było ok tylko przewiewały  i wychładzało.

A swoja drogą przemakają Ci te spodnie czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40-60km. 2-4h w zależności co to było.     Zasadniczo jest bardzo ok i nie narzekałem, ale jak wracałem miałem wyraźnie zimne nogi.  Drugi problem, że po zatrzymaniu na chwilę i ruszeniu przez chwilę było wyraźnie zimno w kolana. Brakuje im trochę ochrony przed wiatrem i im szybciej jedziesz, tym bardziej będziesz to czuł.  Wydaje mi sie, że jak je ubierzesz pod endurę powinno być komfortowo.  

PS
Po górach jak łaziłem w mrozie to one +cienkie spodnie trekkingowe (w sumie letnie) powodowały, że było mi  nawet za ciepło.

Edytowane przez KrisK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie podam Ci linka o najnormalniej nie znalazłem tego modelu w ofercie D ani nawet na ich stronie.  Jeszcze chyba w zeszłym roku j widziałem w sklepie, ale ewidentnie nie ma. Pewnie któryś nowszy model je zastąpił. 

Co do rozmiarów to ja mam dwie pary xl  i jak teraz patrzyłem to każda z innej fabryki. Ta z Turcji jest bardziej elastyczna i była większa te drugie są już z chin i zawsze sprawiały wrażenie przyciasnych.

Teraz przy 173 warzę 81kg i są ok. Jak przekroczyłem 92 tureckie były jeszcze znośne chińskie juz niekomfortowo cisnęły :D Z tym ze jak ogólnie mam nieproporcjonalne uda. Z wszystkimi spodniami mam problem w tym miejscu.   Hummvee L były na mnie w udach opięte za to xl z tyłka mi leciały a w udach były w miarę ok.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...