Skocz do zawartości

[Cross] Rower do 1700zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Od pewnego czasu jeżdżę trochę na tanim, 3 letnim, decathlonowym MTB który powoli zaczyna się sypać. Wkręciłem się trochę w trasy ~50km, powiedzmy dwa razy w miesiącu i stwierdziłem że już czas poszukać jakiegoś nowego roweru. Mam 185cm wzrostu i ważę 78kg, korzystam głównie z dróg asfaltowych oraz piaskowych/leśnych. Moglibyście polecić mi coś nowego do kwoty 1700zł? W ostateczności - jeżeli naprawdę warto byłoby dopłacić - mógłbym dołożyć do powiedzmy 2000zł.

Słyszałem i czytałem pozytywne opinie o X-Cross'ie 4.0 M od Indiany. Jakie jest wasze zdanie na temat tego roweru?

Dzięki za pomoc!

Daniel.

Edytowane przez Hitusiks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link'a! Znalazłem kilka ciekawych propozycji, generalnie w wątku stosunkowo rzadko pojawia się ta Indiana ale zazwyczaj ma pozytywne opinie.

Jak duża jest różnica między jej wersjami 3.0 i 4.0? Z tego co widziałem chodzi o modele podzespołów - przerzutek (obu), hamulców oraz amortyzatora. Warto w ogóle brać wersję 3.0 pod uwagę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zdecyduję się na 4.0. Na stronie producenta nie ma dostępu do sklepu z wyposażeniem, potrzebował będę jakiegoś oświetlenia oraz stopki. Prawdopodobnie chciałbym używać również jakiejś nakładki na siodełko (no chyba że w tym przypadku nie będzie konieczna? Nie mam porównania jeśli chodzi o klasę roweru a na poprzednim nie raz obtarłem sobie porządnie tyłek). Czytałem o sugerowanej zmianie uchwytów na kierownicy (wypadła mi z głowy obiegowa nazwa), na jakie miałbym je wymienić?

Przy 185cm wzrostu chyba nic innego niż 23' nie ma co szukać, racja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tymi gadżetami? Nie ukrywam że najchętniej powybierałbym wszystko w jednym sklepie, w którym mogę to pomacać - prawdopodobnie w Decathlonie. Co będzie potrzebne już od startu, czego nie dostanę wraz z rowerem? Stopka, błotniki? Muszę kupować jakieś dedykowane czy takie wyposażenie jest raczej uniwersalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...