Skocz do zawartości

[amortyzator przedni] fox float performance 27


Amarider

Rekomendowane odpowiedzi

Siema co myślicie o takim amorze https://allegro.pl/oferta/fox-32-float-27-5-performance-100-mm-os-15-mm-9109295606 nada się do spokojnieszej jazdy? po leśnych drogach, płaskim, a czasem jakieś lekkie hopy, czy raczej w tej cenie lepiej szukać czegoś innego? Jeśli tak to jakieś propozycje (zależy mi na sztywnej osi) (ważę ok. 60kg). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Galvatron napisał:

Pytanie, czy reszta roweru wytrzyma te "lekkie hopy", bo rowery XC z definicji słabo się nadają do latania 

Jest to specialized rockhopper 2021 z kolami w wersji 27.5. I tu nasuwa się kolejne pytanie czy ktoś z was wie może jaką średnicę główki ramy on posiada. Potrzebna mi ta informacja ponieważ chciałbym zamontować adapter od cane Creek z 1 1/8 na tapered i z tego co wyczytałem musi być przynajmniej 44mm.

(Na ten moment go nie posiadam więc sam nie mogę zmierzyć) 

Edytowane przez Amarider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Galvatron napisał:

To zdecydowanie nie jest rama do latania, tylko do rekreacyjnego XC. 

Skakanie na takim sprzęcie na dłuższą metę może skończyć się wypadkiem, jak na przykład rama pęknie/złamie się.

Jak się postarasz to i na damce można skakać a na ramę jest dożywotnia gwarancja. I nie mówmy może o,, lataniu'' bo będą to naprawdę nie wielkie hopy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
W dniu 22.08.2020 o 23:22, Amarider napisał:

Jak się postarasz to i na damce można skakać a na ramę jest dożywotnia gwarancja

Poczytaj warunki gwarancji ,która określa ,że dożywotnia gwarancja dotyczy ramy z widelcem Specialized. Dalej jest napisane:

"Rama z widelcem oznacza ramę marki Specialized wyposażoną w sztywny widelec marki Specialized. Widelce amortyzowane i części zawieszenia nie są objęte definicją ramy ani ramy z widelcem"

Zapytaj bezpośrednio Speca ,czy Twoja rama, której jeszcze nie masz ,faktycznie będzie miała dożywotnią gwarancję. Na marginesie- nie widzę w ofercie Speca ,aby sprzedawali oddzielnie ramę Rockhoppera.

W dniu 22.08.2020 o 23:22, Amarider napisał:

I nie mówmy może o,, lataniu'' bo będą to naprawdę nie wielkie hopy.

Czasami ważniejsze jest jak lądujesz , a nie z jakiej hopy. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...