Skocz do zawartości

[klamkomanetki] kompatybilność z kierownicą


nutty

Rekomendowane odpowiedzi

hejo!

składam pierwszego singla.

kupiłam dźwignie hamulcowe gdzie napisane jest Przystosowane do kierownic o średnicy 22,2-23,8mm. kupiłam takie, a nie inne bo chcę te podwójne, a tylko takie znalazłam na allegro..

kierownicy jeszcze nie mam. mostek jest jednocalowy, ale nie wiem jaką tę kierownicę kupić żeby mi pasowało wszystko i do klamek i do mostka.

mam upatrzoną kierkę sakae road champion (bo mostek tez tej marki więc domniemam że będą dopasowane), ale wedle informacji w necie średnica mocowania to 25,4. czy ten wymiar jest tylko w miejscu mocowania, ale tam gdzie się montuje hamulce jest węższa? 

w skrócie - czy ten zestaw pyknie?

 

jeszcze skorzystam z okazji i spytam - jakie linki hamulcowe kupić? czy to ma jakieś znaczenie? ile centy/metrów? 2df687394d468971ef747b4fa666

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, nutty napisał:

średnica mocowania to 25,4. czy ten wymiar jest tylko w miejscu mocowania, ale tam gdzie się montuje hamulce jest węższa? 

w skrócie - czy ten zestaw pyknie?

Ten wymiar jest tylko po środku kierownicy, w miejscu mocowania mostka. im dalej od środka tym średnica się zwęża, do tych 22-23mm w okolicy mocowania klamek.

Ten zestaw pyknie o ile mostek też jest pod kierę 25.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kamilmozej napisał:

Ten wymiar jest tylko po środku kierownicy, w miejscu mocowania mostka. im dalej od środka tym średnica się zwęża, do tych 22-23mm w okolicy mocowania klamek.

Ten zestaw pyknie o ile mostek też jest pod kierę 25.4

tak myślałam, dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...