Skocz do zawartości

kamilmozej

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  224
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia użytkownika kamilmozej

Znachor

Znachor (6/13)

 • Pierwszy post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Reaktywny
 • Dedicated Rzadka

Ostatnio zdobyte

18

Reputacja

 1. W stali też taki otworek zapobiega rozszerzaniu się pęknięcia ( np. tarcze do cięcia drewna ) więc może warto zrobić coś takiego skoro pęknięcie nie poszło jeszcze za daleko?
 2. założyć wyższe buty
 3. Skoro nic takiego nie ma w sieci to pewnie dacathlonowy wynalazek i tylko na serwisie Decathlona być moze mogą coś takiego mieć.
 4. A stożki piast też były zmieniane? Jeśli tak to jakie nowe pasują?, czy może też jakieś zachomikowane starocie?
 5. A może ktoś podpowiedzieć, który klucz do wolnobiegów z lat 80' wybrać, aby nie okazało się że jest z ''plasteliny'' ? A może wszystko to jedno i to samo?
 6. Zobacz zdjęcia mojego łańcucha Oem z początku wątku, tam też kolor blaszek wydaje się bardziej czarny niż szary. ale na opakowaniu rzeczywiście określony był jako KMC X8 SR/SZ
 7. No to ten Moovepoint z allegro rozbiera te rowery i sprzedaje od lat, (o ile to ten sam z olx) więć podany wzrost z opisu powinien być dobry. Pewnie w razie co da się z nim ugadać na wystawienie na alledrogo , ale wtedy pewnie +10% do ceny na prowizję.
 8. Na allegro robiłem 2 razy zakupy używanych części rowerowych, zawsze zgadzało się z opisem. Konto Moovepoint, adres wysyłki z Wrocławia. Aby kupić retro - mtb na odległość pasowało by mieć dostęp do podobnego roweru aby i porównać sobie podane wymiary, tak aby nie kupić czegoś za małego, albo ze zbyt długą górną rurą.
 9. Pierwsze 3 rowery od Moovepoint to rowery podchodzące pod retro-mtb. Miałeś w przeszłości taki rower? Pasowała Ci taka geometria? Takie rowery mogą nie być zbyt wygodne na dłuższe trasy i nie wszystkim one pasują. .
 10. kamilmozej

  [Karbon] Rysy na widelcu

  Niestety te nowe lakiery chyba coraz słabsze robią.
 11. Te pedały były w 2 wersjach, z plastikową nakrętką od strony ramienia korby (o tych myślałem) oraz klasycznej konstrukcji te (te z obrazka). Na twoim rysunku technicznym masz opisany ten element jako pozycja nr 5. stożek, i trzeba było tak od razu napisać. Być może ten sam rozmiar stożka występował w wielu podobnych pedałach z epoki, coś jak konusy w piastach - w wielu modelach pasowały zamiennie. Takie stare pedały innych firm walają się po olxach za 10zł- 20zł. Można kupić podobne z wyglądu do tych XT, rozebrać i sprawdzić. Tylko że trzeba się przygotować na to że za te 15zł nawet jak podejdą to prawdopodobnie będą uszkodzone. Albo że kupisz nie takie i nie podejdą przykładowe ogłoszenie z olixa
 12. Może tak skuli ze ogniwo jest sztywne w tamtym miejscu
 13. Nie widzę żadnego zdjęcia. Ale podejrzewam że chodzi o nakrętkę z plastiku która się rozsypała bo ktoś próbował odkręcić nie w tą stronę co trzeba. Albo ktoś odkręcał kombinerkami i taki efekt ze nie ma. Ale niestety najszybszym sposobem na zdobycie części do starocia jest... kupienie takiego samego egzemplarza starocia i nadzieja aby było w lepszym stanie.
 14. medik na tym Stx można jeszcze pojeździć. Łańcuchy IG też czasami się trafiają
 15. medik twoja korba STX była projektowana pod łańcuch IG, masz to nawet napisane na niej, a kaseta nie wiem , musiał bym zobaczyć ją z drugiej strony, w orginale też mogła być IG.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...