Skocz do zawartości

[podjazd 29%] Pytanie o lokalizację, Dolnośląskie


Mezt

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Na youtubie jest film pt. Pętla Głuszyca 90 km, autor dodał ślad gps, nie pamięta dokładnie lokalizacji. Ja nie mam pojęcia jak mam jechać dokładnie po tym śladzie. W bazie altimetr nie ma tak stromego podjazdu (przynajmniej jeśli chodzi o nachylenie na 100 metrach).

Gdzie w okolicy Gór Sowich/Wałbrzyskich stoi ten znak?

 

trn5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie problem jechać w drugą stronę :)

Nie wiem gdzie to jest ale jeśli szukasz masakrycznych podjazdów to polecam Stóg Izerski ze Świeradowa przez Czerniawę ( chyba)  Najtrudniejszy podjazd jaki jechałem w życiu. Na góralu ledwo przeleciałem, na kolarce nie wyobrażam sobie tam ciągnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, lewocz napisał:

Nie problem jechać w drugą stronę :)

Nie wiem gdzie to jest ale jeśli szukasz masakrycznych podjazdów to polecam Stóg Izerski ze Świeradowa przez Czerniawę ( chyba)  Najtrudniejszy podjazd jaki jechałem w życiu. Na góralu ledwo przeleciałem, na kolarce nie wyobrażam sobie tam ciągnięcia.

Byłem, zjechałem nartostradą. Największe nachylenie tam to ok. 15 stopni na zakręcie na górze. Podobnie się zmęczyłem jak na Przełęczy Karkonoskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...