Skocz do zawartości

[enduro] hardtail do 4500zl


Adika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam roweru do 4500 zł na którym będę mógł poskakać w mieście i lesie. Wydaje mi się ze enduro będzie najlepszy rozwiązaniem tylko musi być hardtail moj budżet mówi sam za sobie. Wymagania sztywne osie, dość dobre podzespoły i koło 27,5” to raczej wszystko liczę nie wasza pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czik, faktycznie jest 27,5, zapomniałem. Utkwił mi w głowie ten hornet 26, bo przykuwa uwagę nietypowością, 26 prawie plus i sztywne osie. Rower dla świadomych.

W hornecie 27,5 jest korba suntour Zeron i ma chyba tarczę 32t. Jeśli tak, to się rozpędzisz. Jeśli nie, to zmienisz sobie samą tarczę i naprzód. Ale długo to będziesz robił, na oponach duży plus, przy wadze roweru 16 kg i kręcąc na 11t z tyłu. Niemniej,  solidna rama i prosty napęd, na którym coś tam też podjedziesz przy 40t z tyłu. Albo uphill czyli wypych. Ortodoksyjny ęduro zawsze pcha, jak nie podjeżdża i brzydzi się wspomaganiem wyciągiem, co szczerze popieram.To jest rower do jazdy w ciężkim terenie, nie do wyścigów na płaskim i twardym. Asfaltem sobie dojeżdżasz do górek a w górkach korzystasz z wszystkiego, do czego sprzęt jest przeznaczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mieszkam w irlandi i będę jeździł 50% w mieście i 50% po lasach zjazdach i małych albo średnich hopach. Dlatego raczej zastanawiam się nad primal evo albo pro. Nie mam zamiaru jeździć profesjonalnie raczej robie to wszystko dla zabawy. Dlatego zależy mi żeby rower dawał tez radę w mieście schody krawężniki itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...