Skocz do zawartości

[Rękawiczki] Jakie kupić


gacusx

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem ci, że na początku miałem ten problem i faktycznie śmigałem w rękawiczkach, ale widzę, że po roku nie ma dla mnie różnicy - a ujeżdżam teraz niezłe wertepy na sztywnym rowerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo rękawiczki na rower raczej nie służą do zapewnienia komfortu, a już na pewno nie jest to ich główna rola. Nawet najgrubsza żelowa wkładka po kilku godzinach jazdy zacznie nam doskwierać. Rola rękawiczek jest inna, a jeśli masz problemy z drętwieniem dłoni to raczej szukaj innych chwytów i pokombinuj z ustawieniem kokpitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2020 o 13:12, Mitul napisał:

Ja poszukuję rękawiczek z konkretnym żelem na dłonie , a najlepiej jak by był żel na całej dłoni , również bez palców i na MTB-ka . Dłonie mi wysiadają po dłuższej jeździe

Ok . Kupiłem takie https://allegro.pl/oferta/chiba-gel-comfort-rekawiczki-rowerowe-zelowe-xl-9193941045?snapshot=MjAyMC0wNS0yMFQwOToxNzoyOC42MjFaO2J1eWVyO2UxYjE1YjVjMjI0ZmFmMzc5MTk4NmY5ZTI3YWNmZDA4ZjY5ZjdmOTMxNTA3NjNlYjBiYjdlNWZlYTJiOGIwNjc%3D W weekend wypróbuje :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...