Skocz do zawartości

[rower] ns bikes eccentric djambo


Isztwan13

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż ns bikes eccentric djambo w rozmiarze S. Zbudowany na własne potrzeby od podstaw. Rama od nowości kupiona 5 września 2016 (mam dowód zakupu), amor nowiutki kupiony w zeszłym roku 27 maja nie był na żadnych górskich wyprawach (mam dowód zakupu) , opony wymienione teraz nowiutkie przygotowane do sezonu. Sprzedaje gdyż przerzucam się na szosę.

Opis podzespołów :

Rama: ns bikes eccentric djambo 2016 rozmiar S na wzrost do 172 cm katalogowo mam 174 i śmiga mi się też super.

Amortyzator : rock shox Silver rl 140 27, 5 QR 15x100 tapered pm motion +manetka poplock

Kaseta : shimano cs-hg500 10 rzędowa 11-42 kupiona nowa 11 lipca 2019 (mam dowód zakupu)

Pedały : octane one static czarne kupione w zeszłym roku

Opony: przód schwalbe Hans dampf 27,5 2,35 nowa agresywny bieżnik dla lepszej kontroli trakcji, tył maxxis ardent 27,5 2,4 napędowa nowiutka nie śmigana.

Koła : dartmoor raider 27,5 piasty ns bikes.

Gripy: ghost

Hamulce: shimano tektro
Tarcza przód 180 tył 160 w bardzo dobrym stanie.

Stery: union

Mostek: uno 40mm

Kierownica: primo Components 780mm 30mm wzniosu

Sztyca regulowana giant (nie pamiętam modelu) działa super

Siodełko: selle italia x-base

Przerzutka : shimano xt

Korba: shimano deore

W razie pytań proszę o kontakt.

 

https://www.olx.pl/oferta/ns-bikes-eccentric-djambo-dartmoor-primal-hornet-CID767-IDDrU7R.html#d44458ec88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...