Skocz do zawartości
szmaj

[Który z tych dwóch wyremontować] Shark 1000 czy Nevada Forever

Rekomendowane odpowiedzi

szmaj

Witam. Dostałem w spadku dwa stare rowery, jeden z nich chciałbym naprawić dla syna, ale nie wiem który z nich naprawiać :-) Może ktoś ma wiedzę, który warto naprawić (dwóch nie potrzebuję). Czy niebieski Nevada Forever czy czerwony Shark 1000? Czy ich wartość jest podobna i nie ma to znaczenia? Z góry dziękuję za radę i pomoc :-) Poniżej zdjęcia rowerów

Nevada Forever.jpg

SHARK 1000.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bogus92

Zacznij od rozmiaru ramy, tak by była dobra pod wzrost syna. Następnie sprawdź stan osprzętu i dobre części przenieś do odpowiedniej ramy. Resztę w kosz/do sprzedania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Quell

Ten który będzie bardziej pasował pod d... i kolorystycznie.

Tak to jeden pies.

Chociaż ja postawiłbym na niebieski,wygląda na nowszy,więc raczej mniej zajechany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
szmaj
2 minuty temu, bogus92 napisał:

Zacznij od rozmiaru ramy, tak by była dobra pod wzrost syna. Następnie sprawdź stan osprzętu i dobre części przenieś do odpowiedniej ramy. Resztę w kosz/do sprzedania.

Oba rowery są pod wzrost syna. Osprzęt (shimano) wydaje się lepszy w czerwonym (ale chyba tylko osprzęt). Dziękuję za odpowiedź

1 minutę temu, Quell napisał:

Ten który będzie bardziej pasował pod d... i kolorystycznie.

Tak to jeden pies.

Chociaż ja postawiłbym na niebieski,wygląda na nowszy,więc raczej mniej zajechany.

Faktycznie niebieski jest mniej zajechany. Chodziło mi między innymi o różnicę cenową między nimi. Jeśli piszesz, że nie ma żadnej to łatwiej mi o decyzję. Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta