Skocz do zawartości

[Rower] On-one bootzipper 29er - boost, stal i sztywny wideł 2900 zł


dankams2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na sprzedaż On-one Bootziper  29cali rozmiar M.

Złożony raptem dwa miesiące temu. Niestety koncepcja używania go jako holownika dla dziecięcego roweru upadła po pierwszych 2 próbach.  W jego miejsce wolałbym złożyć coś typowo szosowego a nie mam miejsca na kolejny rower.

Na pokładzie: kierownica  on-one og v2, gripy esi extra chunky, hamulce hydrauliczne mt-500 Shimano, korba i manetka sram nx, przerzutka sram apex z kółeczkami od force z łożyskami a nie ślizgowe badziewie, kaseta sram xd-1150 10-42, ( kaseta i przerzutka pochodzą z mojego wczśniejszego roweru i mają na koncie 1 sezon ), koła boost spacailized roval 29mm wewnętrznie, opony spec 2,3 cala Purgatory na przód i Groundcontrol tył. Opony w wersji 2bliss czyli specowe tubeless ready. Sztyca Carbon siodło San Marco. ( na zdjęciach Brooks ale nie jest w cenie roweru, mogę ew sprzedać za dopłatą )

Jeszcze nie przerobione wiec dętki w komplecie ;)

Podobna konfiguracja ale ze zdecydowanie słabszymi hamulcami, gorszymi kołami, oponami, kasetą, gripami i  sztycą jest na stronie

https://www.planetx.co.uk/i/q/CBOOBZ29FBAP1/on-one-bootzipper-29er-sram-apex-1-mountain-bike

 

Moja cena 2900 zł - transport do dogadania możliwy dowóz na terenie północnej polski

IMG_20200320_173157.jpg

IMG_20200320_173201.jpg

IMG_20200320_173216.jpg

IMG_20200320_173248.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...