Skocz do zawartości

[Trenażer] Tacx satori smart vs elite novo force misuro vs elite turno?


nossy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie....zaczął chodzić mi po głowie zakup trenażera. Chciałem pomyśleć o tym przed zimą, ale że sytuacja z racji wiadomej robi się niepewna to chyba pomyślę o tym teraz. Jeśli chodzi moje treningi zimowe pod dachem to głównie opierałem je na rowerze spiningowym i virtual clubie. I szczerze wiele więcej do szczęścia mi nie trzeba. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że rozstrzał cenowy i półkowy wymienionych sprzętów jest dość różny. Zależy mi przede wszystkim na tym aby był on cichy (jak na trenażer- bo czasami wylot z chaty mogę zaliczyć), a takie opinie o tych trenażerach znalazłem w necie. Dodatkowe bajery smart są oczywiście atutem w stylu pomiar mocy itp. W pełni interaktywny raczej nie wchodzi w grę ze względu na cenę i moje niewgórowane potrzeby technologiczne, nie przeszkadza mi "wajcha" od regulacji na kierownicy. Jestem człowiekiem wielu pasji i jakoś je muszę też finansowo obdzielić. Za elite novo force przemawia cena i możliwość rozbudowy o pseudo smart w postaci misuro, za elite turno fakt, że jest do DD- nie trzeba kupować opony, za to kasetę. A za satori smart chyba relacja cena/ jakość. Wg szajbajka jest cichy i ładnie się kręci, z filmików wynika, że hałasem jest na podobnym poziomie co bushido. I na tą chwilę to jest nr 1. Problem tylko taki, że nie mam odniesienia. Proszę o porady lub jakieś inne sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź...Flow Smart to był pierwszy wybór, ale po pierwsze nie ma ich w deca dostępnych, a przy obecnej sytuacji nie wiadomo kiedy będą. Poza tym poświęciłem trochę czasu na czytanie opinii, oglądanie filmików na YT i opinie o nich są bardzo zróżnicowane. Część zadowolona, jednak dużo ludzi narzeka na przegrzewanie i na to, że głośne- co nieco potwierdzają niektóre filmy na YT. I bądź tu mądry. Stąd wybór między Elite Novo Force i Tacx Satori Smart. Pozwolę sobie jeszcze podpiąć pod inny wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...