Skocz do zawartości

[Rower] PlanetX Kaffenback 2, rozm. m


Psobol

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
na sprzedaż idzie mój składak o pseudonimie ulep, z którym mam wiele miłych wspomnień. Rower zbudowany na ramie PlanetX Kaffenback 2. Z powodu, że jak najniższym kosztem chciałem zbudować jak najlepszy rower pewne wybory osprzętu mogą wyglądać conajmniej dziwnie, ale różne okazje się trafiały. Rower przejechał ze mną około 4kkm, w tym kilka wypraw tobołkarskich, najdłuższą Białystok – Szczecin (zdjęcie w pełnym rynsztunku również zawarłem – uwaga, oferta sprzedaży dotyczy tylko roweru). Mimo kontrowersyjnego setupu nigdy mnie nie zawiódł. Rower był wyczyszczony, przesmarowany i pozostawiony samemu sobie na ostatnie 2 lata w mieszkaniu, także miał sucho i ciepło. Rower raczej dla entuzjasty niż dla niedzielnego rowerzysty, albo dla tego kto nie boi się sam pobrudzić rąk. Nie chcę nic tu ukrywać więc szczerze: koła wypadałoby wycentrować lub przepleść. Klocki najprawdopodobniej kwalifikują się już do wymiany (nie wymieniane przez te 4kkm, czyli od nowości, ale ja jestem wagi piórkowej). Pulleys też się powoli kończą. Rama nosi znamiona użytkowania, tj. rysy i odpryski. Najbardziej pokaleczyłem ją na główce gdzie porysowałem ją uprzęrzą (patrz zdjęcie). Cena wydaje się atrakcyjna patrząc na osprzęt. Rower na sprzedaż różni się od stanu jeżdzonego siodełkiem, mostkiem oraz brakiem pedałów. W razie pytań proszę o kontakt.

Rogi: Simca
Przedni hamulec: Avid BB7 wersja MTN
Hamulec tylny: Avid BB7 wersja MTN
Tarcza hamulcowa przód: 180mm, źródło nieznane
Tarcza hamulcowa tył: 160mm, źródło nieznane
suport: Truvativ GXP
Kaseta: Deore XT CS-M8000
Łańcuch: CN-HG700
Korby: Truvativ 2x10 ze zdjętym pająkiem i założonym direct mount ovalem 36T od Banless
Przerzutka tylna: XTR RD-M9000, uszkodzona osłona pulleys, pulleys wymienione na chińskie aluminiowe, powoli się kończą. Dla jasności – kupiłem ją bez pulleys z uszkodzoną osłoną, wstawiłem chińskie i tak było jeżdżone.
Rama + Widelec: PlanetX Kaffenback 2 rozmiar M, sterówka nie skracana
Gripy: ON-ONE Half bob lock-on grips
Kierownica: ON-ONE oversize flat bar handlebar 60cm
Stery: Logic
Siodło: Accent Veno
Sztyca: Planet X 6061 Alloy Seatpost 27.2mm Polished Black 350mm
Manetka: Deore XT SL-M8000, mocowana „ghetto style” ze względu na to, że klamki nie obsługują bezpośredniego mocowania manetki I-spec II.
Klamki: Shimano Deore BL-T610
Mostek: Rondo 110mm
Opona przednia: Shwalbe Comp CX 38C (stan patrz zdjęcia)
Opona tylna: Shwalbe Comp CX 30C (stan patrz zdjęcia)
Piasta przód: DT Swiss DT370
Piasta tył: DT Swiss DT370SL
Obręcze: Najprawdopodobniej Mavic XM319, ale głowy nie dam, nie pamiętam kompletnie


Zdjęcia:
https://drive.google.com/open?id=1HcVSQ5SCA6GKjwJZb7f2olWPRLX67gaQ

Cena: 1200 zł
Odbiór osobisty: Częstochowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...