Skocz do zawartości

[koła szosowe] Fulcrum Racing Zero Competizione 2WF C17 - komplet


mandrax2150

Rekomendowane odpowiedzi

Cena: 3100zł

Witam

Mam do zaoferowania nowiutkie koła szosowe. Zestaw nigdy nie był używany, pudełko zostało otwarte tylko i wyłącznie w celu zrobienia zdjęć - zresztą zainteresowanych zapraszam do osobistego odbioru jeśli chcą mieć pewność co do stanu zestawu.
Koła prezentują się superowo, aż żal mi się z nimi rozstawać, ale ja nie preferuje jazdy szosowej, wolę enduro i błoto po kolana :P
Koła są nietrafionym prezentem świątecznym, fajnym ale w moim przypadku nie do wykorzystania, z racji tego, że jeżdżę w zupełnie innych kategoriach. Także bez sensu je trzymać "pod łóżkiem" skoro ktoś inny może z nich korzystać.
Kupujących zapraszam najlepiej do odbioru osobistego, tak by rozwiać wątpliwości co do stanu technicznego jeśli ktoś by miał jakieś obawy. Mogę również wysłać za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartości przed odbiorem (na koszt kupującego).
Zachęcam do kupna. Z mojej strony zapewniam 100% oryginalności i 100% pewności, że produkt jest nowy i nieużywany.

Poniżej podaje dane techniczne jak i link do strony producenta.

https://www.fulcrumwheels.com/en/wheels/road-bike-wheels/racing-zero-competizione

Dane tech:

Aluminiowe obrabiane mechanicznie zaplatane w systemie 2:1 Two-to-One
Obręcze Dynamic Balance bez otworów przelotowych - taśma pod dętkę jest zbędna
Obręcz 2Way-Fit (clincher + tubeless)
Wysokość profilu: przód 27mm, tył 30mm
Szerokość wewnętrzna: 17mm
Szprychy: Aluminum double butted, Aero straightpull
Zaplot: przód 16 (8L + 8R), tył 21 (7L + 14R)
Piasty: korpus karbonowy(oversize) kołnierze i oś aluminiowa, łożyska ceramiczne CULT uszczelniane
Szerokość piast: przednia - 100mm, tylna - 130mm
Kompatybilne z: HG 9/10/11 - Shimano i Sram; ED 9/10/11 - Campagnolo
Kolor: czarno-czerwony
Maksymalna waga użytkownika: 109kg
Waga: 1475g

Jeśli ktoś jest zainteresowany i chciałby dokładniejsze zdjęcia to proszę o kontakt.

Podana cena podlega negocjacji.

Link do aukcji:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/fulcrum-kola-racing-zero-competizione-2wf-c17

Edytowane przez mandrax2150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...