Skocz do zawartości

[Zlot] XII Zlot forumrowerowego


kyloziom

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde nie tak łatwo w Zawoi i okolicach znaleźć takie miejsce na grupe. Jak mają miejsce na ognisko to mają tylko pokoje2 osobę z podwójnym łóżkiem i na odwrót. Albo jakieś małe kwatery. A jak większy ośrodek to na 20 os nie opłaca im się go uruchamiać... no białej gorączki dostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, zdrowie nie jest dla Ciebie istotne? Lepiej udawać, że nic się nie dzieje i ignorować problem? Akurat za 2 miesiące pandemia (o ile wybuchnie, a analizując statystyki jest to całkiem realne) może być w logarytmicznym wzroście. Przypominam, że wszystkie duże imprezy masowe do lipca mają przygotowany "plan B". Ja w pracy też dostałem wytyczne, żeby być przygotowanym na miesiąc pracy zdalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Zdrowie zdrowie, ale ile można o tym samym? W pracy, w domu, w telewizji, w radiu, w internecie, praktycznie w każdej rozmowie z kimkolwiek.

I tak każdy jest świadomy sytuacji a takie gadanie to tylko większe nakręcanie spirali, zresztą wystarczy zobaczyć co się dzieje w sklepach, więc tym bardziej nie ma co eskalować. Jak dla mnie to jest na równi z wciskaniem polityki do każdego tematu. W temacie zlotowym rozmawiajmy o zlocie, dopóki nie musimy zmieniać planów przez żadne wirusy to nie ma co o tym dyskutować. Na dyskusję o takich innych tematach są odpowiednie miejsca, najlepiej założyć sobie oddzielny wątek - z chęcią go sobie wyciszę ;)

 

A pozostając w temacie zlotu to cieszę się, bo w tym roku termin nawet mi pasuje, więc w przyszłym tygodniu wpłacam i już nie będzie odwrotu. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, niuti napisał:

Z takich ustaleń organizacyjnych, kto pierwszy ten lepszy (przelew) czy była lista chętnych 

kto pierwszy ten lepszy, aczkolwiek raczej zazwyczaj znajduje się miejsce jeszcze.

 

12 godzin temu, kamfan napisał:

Nie rozumiem, zdrowie nie jest dla Ciebie istotne? Lepiej udawać, że nic się nie dzieje i ignorować problem? Akurat za 2 miesiące pandemia (o ile wybuchnie, a analizując statystyki jest to całkiem realne) może być w logarytmicznym wzroście. Przypominam, że wszystkie duże imprezy masowe do lipca mają przygotowany "plan B". Ja w pracy też dostałem wytyczne, żeby być przygotowanym na miesiąc pracy zdalnej.

Były już ptasie grypy, świńskie grypy i inne. To większości jest nagonka medialna. Mam znajomego, który wrócił nie dawno z Włoch i gdy do niego napisałem czy się nie bał napisał, że w samych włochach nie ma paniki itp. Media po prostu robią z tego szał i nie wiadomo co jeszcze aby prawdopodobnie ktoś na tym zarobił ;)

Koniec tematu. Prosze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc temat, pracuję w dużej spółce Skarbu Państwa. W tym tygodniu dostaliśmy nakaz codziennego zabierania laptopów służbowych do domu i informację, że mogą nam kazać pracować zdalnie do miesiąca czasu. Dodatkowo patrząc na raporty i statystyki WHO, ten kto choć trochę zna się na wirusologii i statystyce epidemii bez problemu stwierdzi, że tak zakaźnego wirusa z rodziny SARS jeszcze nie było. Raczej nie jest to duże zagrożenia dla globalnego życia, ale gospodarkę może położyć i to znacznie szybciej niż się wydaje.

Wzbudzanie paniki w mediach to było, ale przed opublikowaniem raportów WHO. Ja swojej opinii nie opieram na mediach tylko na tych raportach i znajomych zajmujących się wirusologią/biochemią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirus jest ok, ludzie się wystraszyli i na nartach w w Czechach mniej tłoku na stokach, polecam.

Proponuje nie kontynuować tego wątku bo to i tak już denerwujące jest w życiu codziennym.

Ja już mam kasę za 4 osoby, jutro doniosą i przelewamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2020 o 20:22, szewka napisał:

Media po prostu robią z tego szał i nie wiadomo co jeszcze aby prawdopodobnie ktoś na tym zarobił ;)

Rząd też robi szał, a najwięcej zarobią linie lotnicze i globalna turystyka. W ogóle panika służy biznesowi... Minął tydzień i tak sprawdziło się twoje racjonalne podejście "mój znajomy był we Włoszech..."

Jakaś szansa na wyhamowanie epidemii w lecie jest, ale do końca roku raczej na pewno się nie skończy. Warto rozważyć sens płacenia z góry za noclegi zwłaszcza, że wolnych miejsc w obecnej sytuacji raczej nie zabraknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2020 o 22:48, kamfan napisał:

Kończąc temat, pracuję w dużej spółce Skarbu Państwa. 

@kamfan, z całym szacunkiem, ale miałeś zakończyć temat... :) Jak świat się skończy, to trudno. Póki co zakładamy dobrą zabawę jak co roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2020 o 18:04, kerownik napisał:

@Janisław - mi też wypadło w urlopie, ale udało się przestawić. Może i Tobie się uda?

Wpisany :)  więc jakby co widzimy się na zlocie.

Jak ktoś ma pomysł na koszulkę to śmiało można wrzucać jakiś projekt, postaram się ogarnąć - mogą być albo zwykłe bawełniane, albo coś sportowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...