Skocz do zawartości

[rower] Btwin AF920 2019 + akcesoria


AF920

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam praktycznie nowy kompletny zestaw:

- szosa BTWIN AF920 2019, rozmiar XS (niby 155-165 cm wzrostu, ale przy moich 165 cm mogę śmiało napisać, że wyższa osoba będzie również jak znalazł do tego rozmiaru). Pełna Ultegra R8000, widelec carbon, koła Cosmic Elite i inne przysmaki;

- pedały zatrzaskowe Shimano Ultegra R8000;

- buty SIDI Level, rozmiar 41, kolor fluo;

- komputer rowerowy Sigma BC 23.16 STS;

 - kask Giro Foray MIPS, rozmiar M, kolor fluo;

- oświetlenie Eyen Peleton: wbudowane akumualtory LiIon, ładowanie USB, tryby do jazdy dziennej, tylna lampka z sensorem ruchu (włącza światło "stop", kiedy zwalniamy).

 

Do tego gratis:

- okulary rowerowe Eyen Pacesetter: 3 komplety szkieł polaryzacyjnych + możliwość dokupienia szkieł fotochromowych;

- nowy bidon 600 ml, klasa 5 użytkowania,

- nowy koszyk na bidon KROSS.

 

Tak jak napisałem, całość jest praktycznie nowa, przebieg oscyluje w granicy 200 km. Na rower przysługuje jeszcze jeden darmowy przegląd serwisowy. Odbiór osobisty w Knurowie (mam nogę w gipsie). Cena nie podlega negocjacji (cały zestaw taniej ok. 600-700 zł w stosunku do zakupu w sklepach, gratisy warte ok. 200 zł), ani nie sprzedaję na poszczególne pozycje.

 

Odsyłam do ogłoszenia na olx wraz ze zdjęciami.

 

https://www.olx.pl/oferta/btwin-af920-sidi-level-giro-foray-mips-eyen-peleton-gratis-inne-CID767-IDCQGGX.html

 

Edytowane przez AF920
Wstawienie linku do ogłoszenia sprzedaży na portalu olx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...