Skocz do zawartości

[wypadki] Sznurki do prania.


dlisek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis przejezdzajac przez osiedle zauwazylem fajna gorke obok placu zabaw. Chcac wyskoczyc wzialem rozped :D Nie zauwazylem jednak kabli do wieszania prania rozciagnietych przed gorka :P zobaczylem je gdy byly metr odemnie lecz nie zdazylem juz sie schylic. Dostalem prosto w mordke :D rower pojechal do przodu a ja spadlem z roweru do tylu. Mam teraz takie 2 wielkie spuchniete paksi na twarzy podbite oko i skrzywiony nos. Nie myslalem ze takie kable maja taka MOC :P Najbardziej niepokoi mnie ten nos ktory sie strasznie skrzywil na prawo. Po powrocie do domu matka sie zlapala za glowe i zapytala "dziecko cos ty sobie zrobil! od jutra nie jezdzisz na rowerze!"

 

Dziwi mnie to ze ich nie zauwazylem :D ahhh te 0.8 w prawym i 0.5 w lewym oku :P

 

Jakies 2 tyg temu dziekowalem Bogu ze jeszcze zyje po tym jak ogladajac sie za dziewczynac nie zauwazylem trzepaka do dywanow :D Naszczescie zdazylem sie schylic i tylko poczulem jak odzielam o niego plecami. Jechalem na tyle szybko ze z pewnoscia sam bym nie wstal...

 

pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złamać to trzeba jak będziesz łaził z tym zamiast pójść do lekarza :( Też miałem raz taki fajny krzywy po małej utarczce i musiałem pójść, zrobić prześwietlenie czy złamany czy tylko stłuczony. Potem kiedy okazało się że złamany miła pani doktor posadziła mnie na fotelu, wsadziła jakieś metalowe badyle i mocno popchnęła (ała) i nosek nastawiony :) Potem przystąpiła do zapychania mojego noska (w celu usztywnienia) jakimiś bandażami/sznurkami/nie pamiętam czym, nasączonymi takim żółtym jakby klejem, który strasznie śmierdział i wyciekał spod bandaża, zalewał usta i ogólnie był masakrycznie wnerwiający :) Tak czy inaczej po 2 dniach oddychania tylko przez usta poszedłem to zdjąć. Do czynności przystąpiła inna pani doktor typu "wielka Krysia", która już tak delikatna nie była. Jak pociągnęła to tylko mi się gwiazdki pokazały :) A po paru tygodniach za te 2 dni dyskomfortu 300zł do kieszeni :)

 

Czy pocieszyłem cię? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas olbrzymiego deszczu na jakimś obozie biegłem szybko do namiotu i też wkomponowałem się w sznurki do prania, także byłem zdziwiony ich mocą : pręga przez długość całej twarzy i podbite oko ;)

 

Ale nos mi się nie wykrzywił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro z rana ide do lekarza i niech mi to robia jak najszybciej. Nie mam wogole kasku. Jezdze od niedawna i musze go jak najszybciej kupic ale wydalem wszystko na rower... Juz nie zdazylem zaaragowac. Dzis pojechalem zobaczyc jak to wyglada i okazalo sie ze byl to grubasny drut a nie sznurek ani kabel. Blagam o odszkodowanie :)

 

Zaraz jade po aparat i wrzuce tu fotki swojej uroczej mordki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem troszkę inną sytuacje, ale jadąc na motocyklu ... Jadę, prędkośc o 60km/h i macha mi jakiś koleś, myślę co się bede przejmował niech sobie macha, w ostatniej chwili patrze na drugiej stronie ulicy jest jego pies, a ten trzymał go na tej rozciąganej lince ... Wszystko skończyło się dobrze, ale mogło być gorąco !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widziałem na żywo. Niby koleś stracił tylko/aż górną jedynkę, ale... ło bracie jeszcze 3 tygodnie po zdarzeniu twarz się nie pogoiła do końca. A zrobił to w głupi sposób, bo chciał pokazać że ze wszystkim sobie poradzi i 6 km z grabkami przez las nie robi na nim wrażenia (koleś z cyklu "co to nie on") z lasem sobie poradził, ale na asfalcie grabki weszły w przednie koło, a on nawet nie poleciał tylko niemal w tym samym miejscu strzelił ry... eee... twarzą w beton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie moglo byc przeciez bardzo zle bo to tylko (i az) sznurki do prania:P bylem na przeswietleniu ( bo mnie ciagle strasznie leb boli) u laryngologa i chirurga. Dostalem jakis zaszczyk i jets gites :) 2 dni w szkole z glowy B):D:D Mam nadzieje ze chociaz jakies marne grosze dostane. Mily Pan chirurg stwierdzil ze raczej na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...