Skocz do zawartości

[suport] race face


lisek850

Rekomendowane odpowiedzi

cześć jak w temacie posiadam suport race face bb30 x adapter. wedlug producenta to suport pressfit 68/73 o średnicy korby 24mm. szukam suportu dobrego lecz na tym sie nie znam. podobno chwalą suporty firmy TOKEN NINJA. byłby w stanie ktoś podrzucić linka który by pasował do mojego suportu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka masz mufę suportu w ramie? BB30 czy PF30? To dwa różne standardy, chociaż wyglądają podobnie. Z Twojej wypowiedzi wnioskuje że masz BB30
W zależności od tego kupujesz BB30to24mm(Shimano) lub PF30to24mm(Shimnao).
Wiele z tych suportow jest uniwersalnych jeżeli chodzi o długość mufy, czyli pasują od 68mm do 73mm, ale pomimo  wszystko zmierz długość mufy.
Na stronie Tokena https://www.tokenproducts.com/bottom-brackets, po lewej stronie masz filtry. Wybierasz "Frame Type": BB30 i "Crank Type": 24mmShimnao i dostajesz pasujący: Token Ninja Zenith, tam rozwinie Ci sie lista z konkretnym typem w zależności od Twojego suportu.

Ja ostatnio przerabiałem temat i kupiłem ceramiczny (BB30/68mm to 24mm), droższy ale podobno lepszy. Nie Token. Niestety jeszcze nie założony, więc nie wiem czy godny polecenia.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lisek850 napisał:

Jak widać model zenith pasuje i do pf 30 i bb30

Popatrz na Product code:
BB841T-42TBT - BB30

BB841T-46TBT - PF30

dodatkowo:

BB841T-42A - BB30 dla 73mm

BB841T-46A - BB30 dla 73mm

liczba 42 i 46 to jest średnica zewnętrzna suportu i jest inna dla PF30 i BB30

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...