Skocz do zawartości

[Smartband] Garmin Vivoactive HR


Pietern

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam w dobre ręce używaną opaskę sprytną Garmin Vivoactive HR. Kupiona w listopadzie 2017 roku, czyli jeszcze kilkanaście dni na gwarancji (jak znajdę rachunek). Ładowarka, pudełko, papierologia. Do opaski dodaję trzy paski; oryginalny - używany przez kilka miesięcy, chińską podróbkę - używaną ponad rok i nową chińską podróbkę. Wszystkie czarne. Opaska jest w stanie bardzo dobrym, nosi normalne ślady używania, ale bez uszkodzeń. Ekran od nowości pokryty folią założoną w sklepie dla idiotów, taką samonaprawialną (ja bym jej nie ściągał). Bateria trzyma, jak w nowym, czyli około 10 dni przy stałym połączeniu BT z telefonem. Przy użyciu nawigacji zużywa około 8% baterii na godzinę. HR działa dobrze, ale przy obciążeniach zawyżał mi o około 25-30 uderzeń (w stosunku od opaski piersiowej i w sposób powtarzalny). Przy mocno dociągniętym pasku ta różnica znacznie malała, ale ja nie lubię mocno dociągać. :)

Jestem ze sprzętu zadowolony, sprzedaję, bo sobie kupiłem inną.

Cena 250 zł, plus dostawa; paczkomat ~15 zł. A najlepiej odbiór osobisty - jestem z Katowic. Daję 14 dni gwarancji na sprawdzenie baterii.

G1.thumb.JPG.24ead1860710193e89c8cd55ed8cf143.JPGG2.thumb.JPG.771543598768bdc9c217acccab808b27.JPGG3.thumb.JPG.37001d2ef549fbf09733eed4310e78c1.JPGG4.thumb.JPG.60723bd3799bf195ad15b4aaecc974aa.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...