Skocz do zawartości

[klocki] jakie pady do m785


mo2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Obecnie mam na wykończeniu  G04Ti i szukam zamiennika. Generalnie jestem zadowolony z obecnych klocków, ale chciałbym spróbować czegoś nowego. Znalazłem kevlarowe pady od discobrakes , niestety w sklepie SzajB***, który chyba jako jedyny je posiada w sprzedaży, lecz obecnie są  niedostępne. Czy ktoś z forum może je posiada, warto?  Może ktoś ma doświadczenie z klockami Państwa Środka ? Pady mają hamować uniwersalnego ścieżkowca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceramiki Bikein na moich M6000 się sprawdziły ( z czystej ciekawości założyłem i nie miałem jakiś uwag specjalnie po ok. 400 km przejechanych  ). 

Mam aktualnie ich półmetaliki i jak na XC są ok, a kosztują grosze ( tylko uważaj skąd kupujesz, bo dużo podróbek jest i czasami w opisach jest namieszane ). Ogólnie te półmetaliki wg. mnie odpowiadają spokojnie jakoscią i zużyciem JAGWIRE DCA085 i mówię to po prawie 2 sezonach na nich i sezonie na Bikein półmetaliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie z tego samego założenia wyszedłem. Jakiś kupon miałem i wziąłem Soccent, Motsuv i Bikein półmetaliki + ceramiczne i metaliczne Bikein, za chyba 11czy 12 kompletów zapłaciłem coś 60 zł wtedy ;)

Jak pisałem Soccent totalna klapa: głośne i dupowato hamują. Motsuv czeka, Bikein w użyciu - to o półmetalikach ( niestety jak piszę, nie widzę na Ali Bikein zielonych już )

Ceramiczne Bikein głośne, a metaliki mam wrażenie, że doprowadzały mi do wibracji nową tarcze sm-rt81 i do tego też głośne.

 

Więc pozostałem na półmetalikach ;) A teraz przy okazji Twoego wpisu mam zagwozdkę, bo miałem kupić zapas a już ich nie widać.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie najprawdopodobniej  zamówię spiekane (rose gold/sintered). Btw w oznaczeniach bikein zielone widnieją jako ceramiczne a do czerwonych (ceramicznych które teraz są zielone - wtf ? ) nie ma opisu ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Motsuvach ceramicznych jeżdżę od zeszłego sezonu. Mogę tylko pochwalić, niska cena, dobra siła hamowania w stosunku do metali od shimano, brak nieprzyjemnych pisków. W canyonie mam najechane na nich ze 3kkm i jeszcze trochę pożyją :D Na k04ti z xtr9100 narzekałem jak diabli, ogólnie hamulce w mojej opinie po za wagą nie oferują za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...