Skocz do zawartości

[Łańcuch] Shimano CN-HG95 10s Nowy! Skrócony.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Sprzedam łańcuch Shimano CN-HG95 10s który mogę określić jako nowy. Został rozpakowany, skrócony ( o tym dalej), założony na nowy napęd i po kilku minutach na stojaku zdjęty z roweru. Pierwotnie miałem go używać jako drugi łańcuch ( kupiłem identyczny), ale stwierdziłem że wolę jeździć na jednym.

Tak jak wspomniałem wyżej, łańcuch został skrócony dość znacznie przez moją nieuwagę. Przy ustalaniu długości łańcucha zbyt "ambitnie" podszedłem do skracania i efekty są jakie są. Łańcuch jest w dwóch częściach. Pierwsza ma 95 ogniw, druga 9 ogniw ( trzeba odjąć jedno w przypadku połączenia łańcucha Pinem). Jak widać, łańcuch jest dość krótki ( 116 ogniw oryginalnie), jednak po połączeniu powinien nadawać się do napędu 1x z kasetą o niezbyt szerokim zakresie ( w moim przypadku 32T na korbie i 11-36 na kasecie).

Łańcuch dostarczam w oryginalnym opakowaniu z fabrycznie zapakowanym Pinem.

Z racji dość mocnego skrócenia, zdaje sobie sprawę że nie jest to do końca pełnowartościowy produkt. Z tego względu cena jest dość niska.

Cena: 45 zł + koszt przesyłki do ustalenia.

20190715-200931.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...