Skocz do zawartości
AS_Warszawa

[Kierownik/Sprzedawca] sklep rowerowy Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

AS_Warszawa

Sklep rowerowo-narciarski działający na rynku od 11 lat zatrudni osobę na stanowisko kierownik/sprzedawca.

Szukamy OSOBY TYLKO I  Z DOŚWIADCZENIEM W branży rowerowej. Znajomość branży narciarskiej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy pracę PRZEZ CAŁY ROK w młodym zespole.
Szukasz stałej pracy zarówno latem i zimą? Napisz do Nas!

Zakres podstawowych obowiązków:
- bezpośredni kontakt z klientem - sprzedaż
- sporządzanie dziennych raportów sprzedażowych
- układanie grafików pracowniczych
- dbanie o wizerunek sklepu
- działania w zakresie zamawiania towaru i jego ekspozycji

Wymagamy:
- DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU
- wysokiej kultury osobistej
- nienaganny wygląd
- poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę
- łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:
- umowę o pracę
- stałe wynagrodzenie + premie
- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne w ramach wykonywanej pracy,
- udział w eventach branżowych,
- atrakcyjne zniżki pracownicze,
- pracę przez cały rok ( zimą zajmujemy się sprzedażą i serwisem nart ),
- przyjemną atmosferę i pracę w młodym zespole.
- wynagrodzenie 3000-3500zł  na rękę w zależności od posiadanych umiejętności + premia od obrotu + konkursy sprzedażowe.

Czekamy na twoje Cv i kilka słów o Sobie. Dołącz do Nas!

Zastrzegamy kontakt z wybranymi osobami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• mateusz308
      Przez mateusz308
      Witam,

wraz ze zbliżającym się sezonem planuję zakup roweru. Przeznaczenie - jazda głównie do pracy (10km w jedna strone) miejskimi scieżkami , asfaltem, w mniejszej mierze drogi gruntowe i przełaje.
      Budżet mam skromny bo ok 1100zł dlatego pod uwagę biorę również używane egzemplarze. 
      Ciężko mi dobrać używki gdyż nie znam się na rowerach na tyle by móc ocenić czy rower z danym wyposażeniem jest w atrakcyjnej cenie czy też nie.

Szukam roweru na wąskich kołach, szosowego dlatego też zanim założyłem temat poszperałem po forach.
      Nie ukrywając w cenie ok 1100zł wybór jest niewielki, jednak znalazłem dwa budżetowe (nowe) rowery, o ocene których będę prosił Was.

SPARTACUS RoadPro
      https://allegro.pl/oferta/nowosc-rower-fitness-szosa-spartacus-roadpro-28-7537216881

oraz

TRIBAN 100 FLATBAR B'TWIN
      https://www.decathlon.pl/rower-szosowy-rc-triban-100-fb-id_8500949.html

Co wybrać, a może zaproponujecie mi coś innego ?

Jeśli o mnie chodzi to mam 173cm, 83kg. Jestem aktywny fizycznie, dlatego również rower chce wykorzystać do urozmaicenia treningu cardio.

Pozdrawiam Bardzo serdecznie, z góry dziękuję za fachową pomoc

• karol128
      Przez karol128
      Czy ktoś z Lublina lub okolic może polecić dobry sklep rowerowy. Jeżeli chodzi o rowery nie jestem jakimś znawcą więc potrzebuje dobrego doradztwa. I żeby też ceny nie były z kosmosu
    • Krzysztofmm
      Przez Krzysztofmm
      Dzień dobry
      Szukam osoby z Kołobrzegu lub okolic, która pomoże mi przesłać rower kurierem z Kołobrzegu.
      rower znajduje się w Kołobrzegu, trzeba znaleźć karton, odebrać rower z centrum, odkręcić pedały, zapakować do kartonu oraz przekazać kurierowi. Kuriera mogę sam zamówić. 
      Proszę o propozycje cenowe takiej usługi, szczegóły mogę omówić z zainteresowanymi emailowo lub telefonicznie.
    • Kanister
      Przez Kanister
      Witam,
      Szybkie pytanie. Czy w SR Suntour Axon można zmienić charakterystykę działania amortyzatora przy pomocy odpowiednich tokenów wkładanych do komory powietrznej? Chciałbym utwardzić amortyzator przy końcówce skoku w celu zmniejszenia szansy na dobicia.

Ilu tokenów można użyć maksymalnie? Jakie zakupić?
      Na stronie Activii widzę tylko takie coś:
      Elastometr do korka komory powietrznej

Pozdrawiam
    • patryk_b_92
      Przez patryk_b_92
      Witam wszystkich użytkowników serdecznie,
      Jestem nowym userem i miałbym do was prośbę o doradztwo w sprawie zakupu roweru jak w temacie do 2000 zł. Rower będzie używany głównie do dojazdów do pracy-ok 25km w dwie strony, większość trasy do droga asfaltowa bądź chodnik jednak są odcinki "terenowe" tzn. delikatne wzniesienia.Poza tym raz na jakiś czas leśne wycieczki rowerowe  I teraz pytanie do was szanowni użytkownicy czy lepiej wziąć rower trekkingowy czy crossa do takich tras?
      Z góry dziękuję za odpowiedź
      Pozdrawiam

P.S. mój wzrost i waga:
      Wzrost: 180cm
      Waga: 77 kg