Skocz do zawartości

[Jersey] TRU Yeti custom - długi rękaw - rozmiar L na dużego


bzx

Rekomendowane odpowiedzi

Po długich konwersacjach ze sprzedawcą zamówiłem sobie wymarzony jersey i.. ech no za duży kurna bo się okazało że ten materiał jest bardziej rozciągliwy i wymiary się nie zgadzają..
Jersey wykonany na specjalne zamówienie (dlatego nie mogę go zwrócić) z lżejszego materiału niż normalnie go szyje producent.

Jersey typowo na lato, materiał jest cienki i lekki, przyjemny w dotyku, z domieszką elastanu (lekko rozciągliwy), dodatkowo w składzie jony srebra. Oczywiście nieużywany, z metką, opakowaniem i paragonem.

https://tru-tutu.com/shop/men/yeti-jersey/?v=9b7d173b068d

Rozmiar L - mam 189cm wzrostu i 80kg wagi a więc jestem relatywnie chudy, a ten jersey nadaje się albo na dobrze przypakowanego gościa w moim wzroście, albo na takiego "normalnego" w okolicach 195cm... Wymiary wg schematu producenta: A: 59cm, B: 77cm, C: 69cm. (A - szerokość w klacie, B - długość, C - długość rękawa od szwu).

Oddam za 160zł plus przesyłka.

nRjs5TS.jpg
KVDT5AO.jpg

Edytowane przez bzx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...