Skocz do zawartości

[rower] Dartmoor Primal 2017


gnomon69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sprzedam Primala 2017 na koła 27,5 '' bez sztywnej osi zwykła oś koła tylnego. Rama kupiona kilka miesięcy temu. Obklejona w wrażliwych według mnie miejscach przezroczystą folią miejscami źle się ułożyła. Rower stoi na kołach 26 ''. Złożony klika miesięcy temu. Bardzo uniwersalny i naprawdę ładnie się toczy. Hamulce są naprawdę mocne przy mojej wadze 60 kg. Mam zamiar kupić coś innego albo złożyć kolejny rower stąd powód sprzedaży. Cena ok 3500 tys do negocjacji. Mogę wysłać po przedpłacie na konto. W razie pytań PW wtedy podam telefon kontaktowy.

link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/X4UVpAZMVSqPgTjQ6

Bike check:

  • Rozmiar ramy-   S
  • Rama Dartmoor Primal 2017 27,5 czarny połysk kilka rys i odprysków na tylnym trójkącie
  • Widelec Marzocchi Z1 sport rv bodajże 2007 r, poci się jedna laga, serwisowany kilka lat temu, kilka większych rys na ladze lewej, nie szarpią uszczelek, liczne otarcia i zadrapania, regulacje działają
  • Tylny amortyzator brak
  • Kierownica Ns Tera porysowana, miejscami odbicia lakieru,  ślady od montażu mostka
  • Mostek Ns Warbird troszkę otarć i rys
  • Sztyca Zoom 350mm ślady i rysy  od opuszczania
  • Siodło jakieś zwykłe
  • Pedały Dartmoor stream pro- poobijane, odpryski lakiery, bez luzów
  • Manetki Deore m610 małe ryski
  • Przerzutka przednia SHIMANO FD M780 małe ryski i ślady od łancucha
  • Przerzutka tylna SHIMANO SLX RD-M7000-10-SGS kupiona nowa, drobne ryski, ze sprzęgłem
  • Hamulce Shimano SLX 7000 kilka rys na klamkach i otarcia na zakończeniach klamek,  klocki metaliczne z radiatorami ok 70 %, tarcze XT ice tech
  • Dźwignie hamulca Shimano SLX 7000
  • Kaseta/wolnobieg CS - HG 50-10 przebieg może 50 km
  • Łańcuch CN- HG 54 przebieg może 50 km
  • Korba DEORE FC-M610 KORBA HOLLOWTECH 2 nowa drobne ryski- przebieg może 50 km
  • Suport SM- BB51
  • Obręcze Sun Ringle Equalizer 23 26 '' Alexrims fresh gears Premium 26'' 
  • Piasty Novatec D1425BT, Dartmoor Revolt Pro 20
  • Opony Bontrager LT3 2.0
  • DętkiBontrager
  • Zacisk sztycy Accent X- country 34,9
  • Top Cap Neco
  • Stery Stery NECO H373 zintegrowane 1 1-8"/ 1,5
  • Gripy Bontrager

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...