Skocz do zawartości

[Kask] Kask Rudy Project Rush - Zakup siateczki na insekty


Bartosz_

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie nie dawno w sklepie internetowym Nowy Kask Rudy Project Rush kolor limonkowo-niebieski i nie zauważyłem, że niema w nim tej siateczki na insekty. Szukałem po sklepach, ale nie mogę znaleźć do tego modelu kasku takiej siatki. Czy z innego modelu Rudy Project będzie taka siatka pasować do mojego modelu Rush ? Jeśli nie, to czy ktoś może mi pomóc poszukać takiej siatki dla mojego modelu ? Lub ewentualnie coś mi polecić rozsądnego ? - Bardzo bym Was prosił o pomoc w tej sprawie. Ja jeszcze mam włosy nie co dłuższe i przez te otwory w kasku włosy mi wystają do góry i to dziwnie wygląda dosyć. Taka siatka , myślę by temu zaradziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kropelka nie przypali czasem kasku?  Juz lepiej zrobic to jakims silikonem, bo bedzie sie trzymac, bedzie tez mozna to ew. usunac, i na pewno nie bedzie drapac.

Ale sam pomysl wlepienia siatki niezly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem w czasie jazdy głowa się poci pod kaskiem okropnie, włosy się robią też mokre od potu i od tego nawilży się klej kropelka i się jeszcze włosy przykleją do kasku. W najgorszym przypadku silikon zostanie na włosach i taki będzie ciężko usunąć z głowy.  Tak samo jak ciężko było mi usunąć silikon z rąk.  Raczej pomysł średni bym powiedział - już bym wolał taśmą samoprzylepną taką siateczkę przylepić. Przynajmniej przy okazji kask się też od tego nie zniszczy. Jeśli chodzi o czapkę to szkoda, że niema jej w innym kolorze. Białą czapkę będzie widać w dziurach niebieskiego kasku i to okropnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Bartosz_ napisał:

A potem w czasie jazdy głowa się poci pod kaskiem okropnie, włosy się robią też mokre od potu i od tego nawilży się klej kropelka i się jeszcze włosy przykleją do kasku. W najgorszym przypadku silikon zostanie na włosach i taki będzie ciężko usunąć z głowy.  Tak samo jak ciężko było mi usunąć silikon z rąk.  Raczej pomysł średni bym powiedział - już bym wolał taśmą samoprzylepną taką siateczkę przylepić.

No bardzo teoretyzujesz. Zarówno silikon jak i Kropelka po zaschnięciu można usunąć jedynie mechanicznie. Nie ma możliwości, żeby pot cokolwiek rozpuścił. Natomiast pomysł z taśmą jest z dupy, bo właśnie taśma ma klej, który teoretycznie nie zastyga w ogóle, a pod wpływem wilgoci po prostu puszcza.

 

47 minut temu, cinol123 napisał:

A kropelka nie przypali czasem kasku?

W 2 kaskach Bell'a robiłem siateczkę i wszystko działało OK. Mała kropelka Kropelki w paru miejscach i siateczka trzymała dobrze, nie zauważyłem zjawiska przypalenia czy przepalenia warstw jak np. w Obcym. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Bartosz_ napisał:

Białą czapkę będzie widać w dziurach niebieskiego kasku i to okropnie wygląda.

No ja pitole... a ja mam biala czapeczke pod czarnym kaskiem i ... jezdziło mi sie swietnie. Nawet nie wiedzialem ze ktos mi moze zagladac w dziury w kasku ... no to kibel.

Chyba musisz kupic nowy kask z siateczka. Fabryczny, za minimum 500pln, wtedy bedzie wygladało dobrze. ;-PP

Chyba wyczerpał się ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...