Skocz do zawartości
Mazzi

[Rama + Widelec] FatBike koła 26''

Rekomendowane odpowiedzi

Mazzi

Witam , czy może ktoś mi polecić rame + widelec sztywny do fatbike ? sam nie znam sie w tym temacie mam 185 wzrostu  .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• tookie
      Przez tookie
      Hej
      Od jakiegoś czasu próbuję znaleźć w sensownej cenie koła 20x4(lub 4 i 1/4) do fatbike. Na ebayu udało mi się znaleźć, ale z wysyłką z Australii jest to totalnie nieopłacalne. Najlepiej by było coś w Polsce, nie zależy mi jakoś szczególnie na jakości. Wie ktoś gdzie mogę dostać takie koła? Ewentualnie obręcz i koło osobno? Lub czy robią gdzieś takie rzeczy/sprowadzają? Nie ukrywam, że minus sprowadzania zza granicy, prócz ceny, to również czas dostawy, gdzie w niektórych przypadkach wynosi on do 2 miesięcy. Próbowałem też dzwonić do firm, które sprzedają fatbike na tych kołach (z oznakowaniem Kenda), jednak nikt ich nie posiada.
      Proszę o pomoc, bo jestem już bezradny 
    • OneMoreBike
      Przez OneMoreBike
      Cześć,
      Użytkowników Facebook'a, którzy jeżdżą na Surly, albo rozważają zakup zapraszam do grupy Surly Polska - grupa wsparcia dla nieszablonowych rowerzystów: https://www.facebook.com/groups/154825315188742/
      Wrzucamy tam aktualne projekty i inne nowości, a grupowicze dzielą się swoim doświadczeniem i mogą pochwalić się własnymi projektami. Bo jak to często bywa właściciele Surly miewają nietypowe pomysły
    • 4mat
      Przez 4mat
      Temperatura -18°C, wiatr 21km/h.

Kamerka Xiaomi 4K, gimbal Rider-m, Szkoda tylko, że zamarzał obiektyw
    • Tracrium77
      Przez Tracrium77
      Do wszystkich szczesliwych posiadaczy Fatbike'ow

Juz po raz piaty chyba jest obchodzony na calym swiecie Global Fatbike Day,w tym roku wypada on 3-go grudnia,proponuje niech kazdy wlasciciel fatbike potraktuje swego ulubienca jakas przejazdzka ,ja swojego na pewno dosiade po dlugim rozstaniu,dolacze pozniej jakies fotki,Milego swietowania :)

• pavulon77
      Przez pavulon77
      Witojcie!
       Chcialem sie przedstawic,mam na imie Marek i zostalem szczesliwym nabywca Cube Nutrail Race 2016 ,jest to moj pierwszy FAT po szosowce i starym gorskim rowerze,jak do tej pory wrazenia pozytywne,potrzebowalem czegos miekkiego na off road ,fat biking ma przyszlosc musle,gdzie diabel nie wjedzie tam fat bike da rade!
      Pozdrawiam wszystkich klubowiczow mam nadzieje dolaczyc do zacnego grona wielbicieli  Cube'a i cieszyc sie z zycia!