Skocz do zawartości
Kross Raty 0 procent
Indzynier

[Szosa] Używany Triban 500'ka oferty.

Rekomendowane odpowiedzi

Indzynier

Znalazłem 2 oferty w takiej samej cenie, w obu przypadkach jest sytuacja, że paragonu nie ma, a obecni właściciele kupili go od kogoś rok temu są na Sorze, więc pewnie rok prawdziwego zakupu to z 2016/2017 i obie mają ramy L'ki.

1. https://www.olx.pl/oferta/rower-szosowy-btwin-triban-500-56cm-CID767-IDA6me2.html

2. https://www.olx.pl/oferta/szosa-btwin-triban-500-CID767-IDA3V8c.html

który z nich wygląda na bardziej zadbany i czy warto któregoś z nich kupić, czy widać coś ze zdjęć, że są zajechane lub nie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KurczakNorris

Ja wziąłbym ten z pedałami SPD. Jest kompletny, ma nowe opony. Ma też dwurzędową, szosową korbę Sora  (według ortodoksów 3 rzędy w szosie to profanacja). Sprzedający deklaruje odbiór osobisty, jeśli możesz, pojedź i zobacz rower, bo na zdjęciach nie widać, w jakim stanie jest kaseta i łańcuch. Nawet, jeśli są zużyte, to wymiana kasety i łańcucha to niewielki koszt i prosta sprawa. Triban 500 to bardzo dobry rower, jak na pierwszą szosę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Indzynier
Napisano (edytowane)
Teraz, KurczakNorris napisał:

Ja wziąłbym ten z pedałami SPD. Jest kompletny, ma nowe opony. Ma też dwurzędową, szosową korbę Sora  (według ortodoksów 3 rzędy w szosie to profanacja). Sprzedający deklaruje odbiór osobisty, jeśli możesz, pojedź i zobacz rower, bo na zdjęciach nie widać, w jakim stanie jest kaseta i łańcuch. Nawet, jeśli są zużyte, to wymiana kasety i łańcucha to niewielki koszt i prosta sprawa. Triban 500 to bardzo dobry rower, jak na pierwszą szosę.

ale co mi da, że pojadę i zobaczę jak ja się nie znam na rowerach :d ogólnie to miałem brać Tribana 500 na raty, ale nie ma już rozmiarówek żadnych, więc z inwestycjami w rower też będę ograniczony i o jakim koszcie mówimy?

Edytowane przez Indzynier

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Fenthin
13 minut temu, KurczakNorris napisał:

Ja wziąłbym ten z pedałami SPD. Jest kompletny, ma nowe opony. Ma też dwurzędową, szosową korbę Sora  (według ortodoksów 3 rzędy w szosie to profanacja). 

Ta korba wygląda jakby była to 3 ze zdjętym najmniejszym blatem, więc nie wiem, czy to taka super opcja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawwwid

O właśnie, a przy okazji takie pytanie, czy nawet ściągając najmniejsza zębatkę z korby, manetka i przerzutka będą bez problemu działać z dwurzędówką ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
siejak1
Teraz, Dawwwid napisał:

a przy okazji takie pytanie, czy nawet ściągając najmniejsza zębatkę z korby, manetka i przerzutka będą bez problemu działać z dwurzędówką ?

Tak, ograniczająć śrubką przy przerzutce minimalne wychylenie przerzutki. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Indzynier
41 minut temu, Fenthin napisał:

Ta korba wygląda jakby była to 3 ze zdjętym najmniejszym blatem, więc nie wiem, czy to taka super opcja.

gość napisał mi, że ściągnął 3 blat dla własnej wygody, bo tak mu się lepiej jeździło i rower ma założone 3 blaty ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta