Skocz do zawartości
Kross Raty 0 procent
Jurcyk

[Koszyk na butelkę] Topeak Modula Cage XL

Rekomendowane odpowiedzi

Jurcyk

Sprzedam koszyk w bardzo dobrym stanie z regulacją wysokości w zależności od pojemności butelki. W koszyku woziłem również bidon po zabezpieczeniu paskiem.Cena 36 zł. Mogę wystawić na Allegro.

https://www.olx.pl/oferta/koszyk-na-butelke-topeak-modula-cage-xl-CID767-IDzYimX.html#fc4be4f32c

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jurcyk

Up, obniżam cenę na 29 zł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jurcyk

Koszyk sprzedany. Proszę o zamknięcie tematu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Podobna zawartość

• kamilio23
      Przez kamilio23
      Witam
      Mam problem z wyregulowaniem napędu Alfine 8 (8 biegów/rower Univega Geo) - uprzedzę odpowiedzi: wiem, że zmienia się bieg na 4 poziom i reguluje dwie żółte kreski. Teraz są ustawione okej.
      Chodzi o to, że na wszystkich biegach napęd "trykocze" oprócz biegu nr 6.
      Co jest przyczyną? Jak temu zaradzić?
    • zozo1377
      Przez zozo1377
      Witam,  mam nie lada problem  po  wymianie linki i  pancerzy  na tylnej przerzutce -  właściwie nie działa wcale.
      1.Łańcuch ustawiam na najniżej  zębatce oraz najwyżej  z przodu .
      2. Luzuje klamkomanetktę (luz 0  napięcia ustawienie klamki  na najcięższe położenie) linka wewnątrz maneki  jest w pozycji z której możliwe jest jej  pociągnięcie do tyłu (tj. wrzuć cięższy bieg)
      3. Baryłkę dokręcam do końca i odkręcam o  3 obroty aby w razie W móc poluzować linkę  (mam 2 baryłki  na lince i  przy przerzutce)
      4. Dokręcam linkę jest  naciągnięta -  czyli  mam już dość sztyno
      i  w  tym momencie, nie ma bata,  aby klamko manetką wrzucić lżejszy bieg (w Sramach trzeba 2x mocniej  wcisnąć do  środka aby przerzutka przeskoczyła w lżejsze położenie),  wychodzi  oczywiście że linka jest zbyt mocna napięta, niestety poluzowanie nic nie daje, wręcz jest jeszcze gorzej.
      Położenia L i H grają,  wózek  z przodu  ustawiony,  prostowałem  też hak przerzutki (ale kwestia 1-2mm)
      Być może robię jakiś oczywisty błąd, przelgadam już 10  poradnik i  nie widzę gdzie coś miałoby być źle.
      Pancerze czyste, linka lata w dłoniach jeżeli  przerzucam klamką położenie w każdym momencie, oporów nie ma.

Oczywiście próbowałem  też ustawić klamkomanetkę naciągnięta i wtedy  naciągnąc też linkę -  0  efekt.

• porywacz_zwlok
      Przez porywacz_zwlok
      Witam. Chciałbym się nauczyć się regulacji przedniej przerzutki w moim Serious Grafix, bo w ułożeniu na dużym blacie z przodu i najmniejszych z tyłu jak jest łańcuch, słyszę go jak ociera o łyżkę. O dziwo w konfiguracji małego blatu z przodu i na największym z tyłu też delikatnie łańcuch ociera. Wygląda to jakby za mały zakres poruszania się był przedniej łyżki. czy macie jakieś łopatologiczne poradniki, gdzie magę na temat regulacji poczytać? Mam nadzieję, że w zrozumiały sposób napisałem, o co mi biega.
    • tadeuszwlodarczyk
      Przez tadeuszwlodarczyk
      Mam problem z ustawieniem właściwym zdalnej blokady. Nowy amor z nie zamontowaną manetką, instrukcja czytana. Działa idealnie, gdy rower stoi w stojaku, ale jak na niego wlezę, amor blokuje się, ale nie działa wyłączanie blokady. Nie ma w instrukcji ani słowa o tym, by ustawiać przy wduszonym amorze lub spuszczonym powietrzu, ale czy przypadkiem. nie chodzi o to właśnie? Podobny problem mam z RST F1rst Air, więc podpowiedź bardzo by mi pomogła.
      Z góry dzięki.
      Tadzik.
    • mandacik
      Przez mandacik
      Witam,
      Posiadam problem z regulacją przerzutki tylnej XT RD-M 786 10rz. Problem polega na tym, że nie mogę jej wyregulować. 
      Na 9 (druga najmniejsza koronka kasety) słychać tarcie, nieregularne. Reguluje baryłką. Następnie na biegach 3 oraz 2 (biegi lżejsze) łańcuch próbuje przeskoczyć na większą koronkę, reguluję. Niby wszystko ok, biegi się zmieniają płynnie ale jak wyreguluję 3 i 2 to 9 się psuje, z powrotem trze o koronkę. Jak tu wyreguluję to biegi 8 i 9 się psują. I tak w kółko. Co ciekawe problem najczęściej występuje jak wrzucam lżejsze biegi. Jak idę w cięższe to 9 działa przyzwoicie. 
      Nie mam już pomysłów. Linki i pancerze nowe, tak samo jak łańcuch HG54 oraz kaseta HG500 11-34. Napęd to 1x10 38t. Manetka xt SL-M780. Dodam, że łańcuch wydłużałem, bo za krótko uciąłem za pierwszym razem, łączyłem na pin, a ogólnie jest na spince. 
      Hak prosty. Mam wrażenie, że łańcuch jest przekrzywiony na zewnątrz.
      Ktoś coś poradzi?