Skocz do zawartości

[siodełko] Sportourer Garda X-Race Gel Flow


andrzejken

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę poczytałem,trochę mościłem się na siodłach znajomuch i w końcu zakupiłem jak w temacie.Przedtem miałem or. giant,ale mimo paru lat przyzwyczajania się jednak się nie przyzwyczaiłem.Jednak dalej jak wsiądę na rower to przez jakiś jazda nie jest fajna.Po paru-nastu czasem minitach stwierdzam że jest ok,czuję siedzenie na nierównościach,ale nawet jak zmieniam pozycję żeby znaleźć tą bolesną to i tak jest dobrze.Czy można przez długotrwłą  jazdę nabawiś się jakiś urazów ?

Samo siodełko jest ok.Gianta było bardziej płaskie z niewielką ilością gąbki.Garda ma warstwę żelu,ale nie za dużo.Gdzyby po ruszeniu odczucie było jak po jakimś czasie byłoby idealne i bym je bardzo polecał,a tak za jaiś czas dopiero się wypowiem w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, andrzejken napisał:

Czy można przez długotrwłą  jazdę nabawiś się jakiś urazów ?

Można, głównie impotencji, zapalenia prostaty i innych ... 

Siodełko dobiera się do rozmiaru kości kulszowych i pochylenia - w dobrym serwisie Ci doradzą i pomierzą. Wcale nie musi być miękkie ale dopasowane - najczęściej są za szerokie ale oczywiście różnie bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiary zrobiłem sobie sam-porad na ten temat jest od groma.Z w/w problemami nie mam problemów,ale dziwne jest to że na początku jazdy czuję spory dyskomfort który po jakimś czasie mija.Wszyscy opisują że zmiana siodełka od razu jest odczuwana na +.Po godzinie szukam zmieniem pozycję żeby znaleźć gdzie było źle,ale nie znajduję tego co było na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...