Skocz do zawartości

[Korba] Shimano Ultegra FC-6800 z pomiarem mocy Watteam Powerbeat


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania korbę Shimano Ultraga FC-6800 z wbudowanym pomiarem mocy Watteam Powerbeat. 
Korba fabrycznie z pomiarem na lewym ramieniu i długości 170 mm.

https://www.olx.pl/oferta/korba-shimano-ultegra-fc-6800-z-pomiarem-mocy-watteam-powerbeat-CID767-IDzD5Cr.html

 

Wszystko w bardzo dobrym stanie, tylko lekkie ryski.

Parametry miernika mocy:
- pomiar mocy
- pomiar kadencji
- komunikacja ANT+ / Bluetooth (sterowane z poziomu aplikacji mobilnej), możliwość łączenia z popularnymi czujnikami Garmin, Bryton, Polar, Wahoo
- chroniony przed pyłem i zanurzeniem, certyfikat IP67
- około 60 godzin pracy na ładowaniu
- kompatybilny z iOS 10+ oraz Android 4.4.2+

W zestawie ładowarka do miernika oraz torby do kalibracji - pomiar jest już skalibrowany i nie ma potrzeby tego robić. Przed jazdą zalecane jest wykonanie tzw. kalibracji zero offset (z poziomu aplikacji mobilnej lub komputerka rowerowego / zegarka z obsługą czujnika mocy).

Korbę sprzedaję BEZ blatów widocznych na zdjęciach! 
Możliwość zakupu z blatami: 50 (Fouriers), 36 (Shimano), 34 (Fouriers), cena do uzgodnienia.

Możliwa wysyłka.
Sprzęt wysyłam po majówce.

Cena: 1000 zł + KW

hpR14xO.jpg

Edytowane przez lukasamd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...