Skocz do zawartości
Kross Raty 0 procent
Timeslave

[Licznik] Sigma BC 16.16

Rekomendowane odpowiedzi

Timeslave

Witam.

Kupiłem nowy licznik Sigma BC 16.16, chciałbym wprowadzić przebieg całkowity na rowerze który był jeszcze zapisany na starszym liczniku który uległ uszkodzeniu. Widziałem w instrukcji że podstawowe liczniki Sigmy mają opcję wprowadzenia korekty całkowitego dystansu, natomiast w instrukcji licznika BC 16.16 ne widzę takiej opcji. Czy faktyczne droższy licznik nie ma możliwości wprowadzenia dowolnego przebiegu całkowitego ? 

Dziękuję serdeczne za pomocne informację.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
rzezniol

To uważnie przeczytaj jeszcze raz ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
michuuu
2 godziny temu, Timeslave napisał:

Czy faktyczne droższy licznik nie ma możliwości wprowadzenia dowolnego przebiegu całkowitego ? 

Ma tą funkcję.

Obsługa jest na tyle intuicyjna, że bez instrukcji też dojdziesz do tego. A jak nie to czytaj instrukcje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Timeslave
Napisano (edytowane)

Przeglądnąłem instrukcję tańszych liczników Sigmy, i jest wyraźne pokazane jak edytować total distance. Natomiast w instrukcji Sigmy BC 16.16 nie widzę procedury jak edytować całkowity przebieg. Załączam link do instrukcji, proszę o cenne wskazówki -> https://www.sigmasport.com/en/images/pdf/081616-2_ManualBC1616_Montagebogen_SP1.pdf

Dziękuję serdecznie.

Odświeżę nieco sytuację.  Wiedziałem że można głęboko po wejściu w menu edytować przebieg,  chodziło mi dokładnie aby na głównym ekranie pod prędkością km/h gdzie jest "Trip Dystans" można było podać dowolny przebieg.....

Edytowane przez Timeslave

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
rzezniol

Żaden licznik sigmy nie daje możliwości edycji "Trip Distance" ...
Masz możliwość wpisania ODO czyli całkowitego przebiegu "ewer".

Pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Timeslave

Dziękuję, teraz rozumiem. Jeśli chcemy sprawdzić całkowity przebieg, trzeba wejść głęboko w menu, ustawienia......

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
rzezniol

Nie  ...
Standardowo jest tak ze całkowity przebieg jest widoczny w menu gdy rower stoi ... Podczas jazdy jest "schowany".
Przynajmniej ja tak mam w swoim ROX i tak miałem w starszej generacji BC 16`stki.

Pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sznib

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.