Skocz do zawartości

[przedni amortyzator] kupno nowego amortyzatora, lecz jakiego?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem roweru Windwheel Trackster. Amortyzator jest marketowy czyli praktycznie brak skoku. Chciałbym wymienić amortyzator w którym jest ten skok. Najlepiej jakieś morki do tych 250-300zł. Podsyłam zdjęcia. 

Screenshot_20190331-194831.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem po prostu pokazać co to za amortyzator :p. A to że nie posiadam aktualnie na telefonie zdjęcia to wziąłem stąd. I jak nie ma amortyzatora za taką kwotę? 

Powiedzmy że jak mam szukać amortyzatora pod ten rower, to na co mam patrzeć? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko rozumiem, ale mam zamiar go całego przerobić. I zależy mi żeby wymienić amortyzator. Jedynie co w nim zostawię to rama, a do tej ramy trzeba porządny amortyzator i dlatego pytam się tutaj na forum, ponieważ zależy mi go wymienić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym po prostu odpowiedzi, jakie amortyzatory mogą do tego roweru pasować. A nie ktoś będzie oceniał że się nie opłaca kupować itp. itd. Bo aktualnie mam kilka komentarzy związane z rowerem. A nie na temat amorów. Proszę o konkretne odpowiedzi. :)) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nowy to pierwszy sensowny model to xcr air, ale on kosztuje więcej niż 300 pln. Za  amortyzację odpowiada też opona- a skoro zostannie tylko rama, to załóż szersze obręcze i opony,i zamiast amorka dasz tani sztywny widelec.

 

Twój rower nie ma chyba wymiennego haka przerzutki- jeśli on  się uszkodzi to rama może być do wymiany- posługując się analogią teraz wymeniasz trzonek siekiery( osprzęt)  a później będziesz musiał wymienić ostrze( ramę) i ile wtedy zostanie z pierwotnego roweru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...