Skocz do zawartości

[Eddy Merckx] sklep stacjonarny


abdesign

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno w PS distibution (Łomianki tam tez jest pewnie kilka rowerów do przymiarki ale nie liczyłbym na pełen zestaw rozmiarów)  Ci powiedza kto bierze od nich rowery. wydaje sie ze  w Waw to Kolarski.eu.... i to chyba wszystko.

A co chcesz przymierzac ? może jak raz znam kogos kto ma to samo lub podobne...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie EDka, warto dodać iż po przejeciu przez Belgium cycling (m .in Ridley), ich rowery maja gwarancje na rame 5 Lat (przed przejeciem była dożywotnia),  to dośc średnio jak za rower ktory nie jest najtanszy, a może nawet drogi, bo tam za mniej niz 10tys niewiele jest do wyboru..  Moja rama jako jedna z ostatnich ma dozywotke, ale nawet Centrala Eddy MErckxa kreci, gdy  przy okazji sprawy z zaciskiem zapytalem co bedzie z ramą która ma dożywotke, kreciła nosem . Staneło na tym że jak sie rama zepsuje to bedziemy gadac ;-) Generlanie próbuja mowic żę 5 lat i koniec.

Druga sprawa, to nie ma sieci serwisowej, ale i serwisy/przeglady nie sa wymagane.  W moim np Edku posikał się nowy zacisk, i z Dystrybutorem na PL (własnie z PS  dist) uzgodniłem że spróbuje to ząłatwic w shimano Service Center. I fkatycznie, shimano na podstawie papierów, dało mi nowy zacisk, a stary zepsyty musiałem oddac. Ps distro zoferowało że wymiany dokona mi Kolarski.eu za darmo. Ostatecznie sam to sobie wymieniłem.

W porównaniu do treka czy innych marek, są to pewne niedogodności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...