Skocz do zawartości

[Rower] Czy ten rower spełni moje oczekiwania?


Kacpe2403

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję kupić taki rower https://www.rosebikes.pl/rose-the-bruce-1-2673983?product_shape=Dark+Grey i zastanawiam się czy będzie odpowiedni do mojego stylu jazdy. Mam na myśli jakieś schodki, skoki małe i duże :P i ogólnie stunt. Czasami też pojechać gdzieś do lasu ale na jakieś ścieżki a nie dh. Myślicie, że to dobry wybór? A może jest jakiś lepszy rower do 4000zł, który spełni moje oczekiwania? Czy do tego roweru, który wysłałem można by było zamontować przedni hamulec? Jeśli tak to jaki polecacie?

Edytowane przez Kacpe2403
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzyj sobie jeszcze commencala absolut i NSa movement ta sama klasa i podobne ceny, wszystkie 3 są sprawdzone w diamentowych eventach FMB

do wszystkich założysz z przodu tarczówkę pytanie tylko po co bo to nie są rowery do przejażdżek "gdzieś do lasu" chyba że "gdzieś w lesie" masz hopy

mam wrażenie że bardziej podszedłby ci "udirtowiony" MTB z przerzutkami typu NS clash / kellys whip / dartmoor streetfighter

Edytowane przez mateo_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulec chciałem np. do stoppie i tego typu rzeczy, a ten las to może kilka razy na miesiąc ale chodzi mi o to czy nic by mu się nie stało w lesie, bo na zwykłej leśnej drodze chyba się nie uszkodzi. :P A przerzutka raczej odpada już trzy razy miałem z nimi problem w obecnym rowerze właśnie od skakania i mam dość wizyt w serwisie :D Czyli ten co wysłałem to dobry rower? Szczerze to kolorystycznie najbardziej mi odpowiada z tych trzech, a jakichś manuali, wheelie itd. nie utrudni mi ten rower? :P I czy bh na tym rowerze jest łatwy? Bo jego waga bardzo mnie zachęca :D Przepraszam, że tak dużo pytań ale chyba od tego forum, więc czy przedni hamulec uniemożliwi mi barspina czy można to jakoś obejść?

Edytowane przez Kacpe2403
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są topowe dirtówki, zobacz sobie na YT  co robi na tym rose lukas knopf czy torquato testa, jak ma utrudnić manuala?

Natomiast jesli nie wiesz na razie nawet jak sobie radzić z przewodem przy barspinie to na początek spraw sobie może stalowego octana/metropolis za połowę tej ceny

i nie będziesz tym startował w maratonach, więc wagą nie ma się co podniecać

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale jak się uczysz to lepsza jest dla ciebie stalówka

jak się jest takim dzikiem jak Godziek, to mozna robić backflipy na rowerze szosowym i rower wytrzyma, ale pod początkującym rama bardziej dostaje w d... niż pod zawodowcem

jak polecisz na alu ze schodów to nic się nie stanie, ale jak zaliczysz niedolota na double to już niekoniecznie

nie mówiąc już o tym że na stalowym lepiej się ląduje. jak już się nauczysz 360 albo tailwhipa to wtedy możesz zacząć myślec nad lżejszym rowerem żeby ułatwic sobie dalszy progres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...