Skocz do zawartości

[na części lub w całości] Accent Furious


Michulo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam do sprzedania Furiousa w kolorze niebieskim w rozmiarze M. Obecnie rower jest rozłożony, ponieważ rama była wysyłana na gwarancję z powodu blakniecia koloru. Dodam że to była rama czarno-pomarańczowa , gdzie problem był z kolorem pomarańczowym. Z tego co wiem w kolorze niebieskim ten problem nie występuje , stad zamiana.Rama i widelec więc posiada 2 letnią gwarancję, od dnia 21.12.2018. Reszta podzespołów nie licząc korby, łańcucha ,przedniej  przerzutki i kasety (ok.500-700 km)ma przebieg ok.200 km (podane z zapasem)  Rower złożony był wiosną , ale po kilku wypadach choroba uniemożliwiła mi jazdę w tym roku.Lista podzespołów (mozliwe że nie wszystko uwzględnie , jak coś to proszę pisać)

1)Koła Rodi FW Disc na piastach Novatec ,kolor czarny mocowanie tarczy 6 śrub (identyczne zestawy na allegro)

2) Hamulce mechaniczne Tektro Lyra  i Shimano BR-317 Kolor czarny.  Nie pamiętam czy ma znaczenie który na przód, a który na tył. Tarcze w rozmiarze 160 mm .Ewentualnie mogę  zamienić jedną na  180mm. Coś z Tektro, raczej tańsze.

3)Klamkomanetki Sora R3000 2x9

4)Tylna przerzutka Sora RD-R3000 SS

5)Przednia przerzutka FD-M615 2x10

6) Korba FC-M615 40/28 175 mm 2x10

7) Suport SM-BB52

8)Sztyca Giant Connect 400mm z offsetem 12 lub 23 mm

9)Kierownica ZOOM DR-AL-210BT 440 mm

10) Mostek Accent Forest 100 mm  +- 6 stopni

11) Zacisk sztycy Accent Execute czarny

12) Pedały nie mam pewności ale chyba Accent Lithium, lub coś w tym stylu

13) Stery Neco H373

14) Kaseta do wyboru Shimano 6500 11-27 lub HG 50 11-30

15) Podkładek sterowych ok.6-7 cm. Kolor czarny

16) Zapasowy hak przerzutki.

17) Opony Kenda Kolonizer 38c

Jeśli coś zapomniałem to proszę pytać. W tym momencie nabita szyszka w rurę  oraz nabita bieżnia w celu zamontowania widelca i sprawdzenia czy wszystko pasuje. Możliwość docięcia rury na wymiar. Pancerze są ok , ale w kolorze pomarańczowym fluo. Najchętniej sprzedam  całość , ale w przypadku gdy znajdzie się chętny na 60-70% części to może się dogadamy.

Cena 3000 do niewielkiej negocjacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną nie chcę sprzedawać na pojedyncze części. Jak się nie znajdą chętni , to może sprzedam tylko ramę , koła , zacisk i sztycę , a resztę przełożę do Gridda. Co do ceny , to myślałem o 450 zł z wysyłką po mojej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...