Skocz do zawartości
  • 0

Który z nich wybrali byście dla siebie i dlaczego ?


Gość Tomasz

Pytanie

Gość Tomasz

Witam Wszystkich Serdecznie.

Proszę o poradę. Upatrzyłem sobie trzy konkretne modele, które uważam że będą spełniać moje potrzeby i proszę Was o wypowiedzi który z nich wybrali byście dla siebie i dlaczego ?

Chciałbym aby ktoś doświadczony porównał te trzy modele, a są to. Romet Art Noveau 8, Kross Trans 6.0, Folta Mainar, zakładając iż  wszystkie z nich da się kupić powiedzmy w tej samej cenie, to który z nich byście wybrali i dlaczego ? A może znacie inny model, firmę w tej cenie ? który będzie wyglądał i miał te cechy jak te trzy wymienione ?  Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś cię oszukał, kolego. To forum nie istnieje po to by radzić ludziom, którym się nie chce. Tobie nie chce się nawet jasno określić potrzeb. Piszę "nawet", bo o poczytaniu wątków zakupowych nawet nie wspomnę.  Prościej wrzucić: "chłopaki, napiszcie jakie dziewczyny mi się podobają?". A później walnąć fochem, bo nikt się nie pofatygował odpowiedzieć.

Poczytaj podobne wątki zakupowe, napisz jakie masz potrzeby (doświadczenie, styl jazdy, plany użytkowe), wstaw swoje propozycje, pewnie ktoś ci podpowie co i jak.

Ja lubię cycate blondyny. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobacz, gimba się obraziła. Ci się nie chciało zarejestrować, żeby umieścić temat w odpowiednim dziale, gdzie on uzyska zdecydowanie więcej uwagi. Ci się nie chciało poczytać tematy zakupowe, których jest od groma i można to zrobić bez rejestracji. Ci nawet się nie chciało przytoczyć specyfikację rowerów lub chociaż by linki do opisów, rozumiem że mam to szukać we własnym zakresie? Już nie mówię o wzrost/noga/styl jazdy/budżet.

To się nie dziw, że nikt nie chce ci pomóc. Nikt tu nie jest winny ci odpowiedzi, chcesz ją uzyskać, musisz maksymalnie to ułatwić forumowiczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...