Skocz do zawartości

[Pedały] PD-M8000; Tanio!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Sprzedam pedały PD-M8000 do samodzielnego złożenia :) Rozłożyłem je żeby zrobić serwis, ale w międzyczasie zdecydowałem się na zakup pedałów Crank Brothers. W związku z tym nie składałem ich, bo prawdopodobnie i tak po zakupie każdy będzie chciał zajrzeć do środka i zrobić "po swojemu".

Pedały kupiłem 2 czerwca, mają przebieg około 1200km ponieważ w Sierpniu kupiłem szosę i praktycznie nie wsiadałem na MTB, oprócz kilku symbolicznych przejażdżek.

Ich stan określam jako bardzo dobry, natomiast mają jedną drobną wadę która nie wpływa w żaden sposób na użytkowanie. Podczas rozkręcania pedałów ześlizgnął mi się klucz z aluminiowej nakrętki wkręcanej w korpus. Postanowiłem je przeszlifować i zaokrąglić rogi, tak żeby nie było widać uszkodzeń ( przedostatnie zdjęcie, oraz ostatnie gdzie są wkręcone w korpus). Żeby uniknąć sytuacji takiej jak u mnie, polecam obkleić nakrętkę cienką taśmą i użyć klucza nastawnego.

Do pedałów mogę dorzucić na wszelki wypadek trochę dodatkowych kulek z innego zestawu. Oczywiście w skład zestawu wchodzą bloki.

Cena: 120zł; W cenę wliczony jest koszt przesyłki Pobraniowej Pocztą Polską.

Poważnie zainteresowanych zapraszam do kontaktu, dogadamy się :)

20181209-125707.jpg

20181209-125739-HDR.jpg

20181209-125804.jpg

20181209-130343.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...