Skocz do zawartości

[Przerzutka] XT RD-M771 GS 9s; Tanio!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Sprzedam przerzutkę XT RD-M771 GS 9s. Przerzutka jest świeża, ma przejechane zaledwie 500km. Niestety na koniec sezonu miała przygodę, a dokładniej wpadł w nią patyk i najwyraźniej naruszył geometrię. Od tego czasu przerzutka nie działała już tak "ostro", chociaż mógł mieć na to wpływ także lekko krzywy hak. Natomiast wszystkie mechanizmy przerzutki są jak nowe i działają bez zarzutu.

W związku że pierwotnie miałem jej używać kolejny sezon zrobiłem jej kompletny serwis, kupiłem nowe kółka Tacx oraz wymieniłem śruby regulacyjne na nierdzewne "robaki". Do zestawu z przerzutką dorzucam fabryczne kółka a całość zostanie zapakowana w oryginalne pudełko.

W związku z powyższym, przerzutkę sprzedaję jako uszkodzoną więc proszę o przemyślany zakup ponieważ nie uznaję reklamacji. Natomiast równie dobrze można się okazać że po minimalnych zabiegach będzie działała jak nowa. Ocenę pozostawiam kupującemu.

Cena jaka mnie interesuje to 95 zł. W cenę wliczony jest koszt przesyłki Pobraniowej Pocztą Polską.

Sprzedaję tylko użytkownikom o rozsądnym stażu na forum.

20181123-202958.jpg

20181123-203009.jpg

20181123-203018.jpg

20181123-203024.jpg

20181123-203031.jpg

20181123-203040.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...