Skocz do zawartości

[rower] Centurion Backfire 800 / 51 cm / 26" / Używany


tv3

Rekomendowane odpowiedzi

rower marki CENTURION, model Backfire 800.

Link do aukcji:

https://allegro.pl/rower-centurion-backfire-800-51-cm-26-i7679319888.html

 

_________________________________________________________________________________

 

Oryginalna specyfikacja (załącznik) została w trakcie użytkowania nieznacznie zmieniona.

Zmieniony został m.in. amortyzator - na bliźniaczy (Rock Shox Tora TK w kolorze białym), DODANA BLOKADA AMORTYZATORA NA KIEROWNICY, zmieniona sztyca podsiodłowa, klamki hamulców (białe). Po drodze wymieniane części zużywające się w trakcie eksploatacji - kaseta, łańcuch, klocki hamulcowe, opony, chwyty itd.

UWAGA:

Rower został sprawdzony pod kątem kondycji ramy. Zauważone pęknięcia w 2-ch miejscach zostały zaspawane (patrz: foty). Celowo ich nie malowałem, by pokazać gdzie to zostało poprawione.

Rower posiada PRAKTYCZNIE NOWE opony Schwalbe Racing Ralph 26x2.25, założone 200-300 km temu (wartość jednej nowej opony: ok. 100 zł).

Pedały - w skład zestawu wchodzą oryginalne, krótko eksploatowane. Jeśli chcesz - mogę dorzucić używane przeze mnie pedały SPD Shimano m540 (po zakupie daj znać).

Rower sprawdzony w serwisie i przygotowany do jazdy.

 

Miejsce odbioru: POZNAŃ

 

pozdrawiam ;)

cent 01.jpg

cent 02.jpg

cent 03.jpg

fota01.jpg

fota02.jpg

fota03.jpg

fota04.jpg

fota05.jpg

fota06.jpg

fota07.jpg

fota08.jpg

fota09.jpg

fota10.jpg

fota11.jpg

fota12.jpg

fota13.jpg

fota14.jpg

fota15.jpg

fota16.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...