Skocz do zawartości

[Trek Roscoe 7 2019] Czy ten rower jest ok?


WalkyBog

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,  mam na oku Treka Roscoe 7 2019, upatrzonego na olx nowego w kartonie za 3500 ( Rower wygrany w konkursie) . Dobra cena? Mógłby ktoś jeszcze powiedzieć mi jak to działa z tą gwarancją u Treka, wystarczy złożenie roweru w autoryzowanym serwisie aby ją mieć?  Mam wątpliwości bo byłem w jednym z serwisów Treka i powiedzieli że przez internet treka nie da się kupic a oni go nie złożą bo nie ma paragonu itp itd. Co innego ze rower jest zapakowany w oryginalnym pudle, zapieczętowany z kartą gwarancyjną i czeka na złożenie... Co do samego roweru, Jest on w porządku?  Czy może szukać czegoś innego. Wcześniej miałem Krossa level B2 2015, był to rower xc i jednak potrzebuje czegoś bardziej sztywnego z wytrzymałymi kołami, na czym można będzie poskakać, i bardziej ekstremalnie pozjeżdżać. Coś co się nie rozwali po pierwszym zjeździe. Dobry amortyzator i ok napęd. I żeby to nie był to rower  marki krzak :) /

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożą z pocałowaniem dłoni za około 100zł i podbiją kartę gwarancyjną. Co do samej gwarancji to raczej tylko na ramę, z resztą odsyłają do dystrybutora konkretnego podzespołu. Co do ceny to można było kupić taniej, ale raczej zostały ostatki z tego konkursu. W salonie wyrwiesz 400zł drożej. Czyli de facto 300zł, bo płacisz jeszcze za złożenie kupując na olx.

Rower IMO jest bardzo w porządku, do szaleństw i skakania to lepszy chyba full. W warunkach górskich znaczy się. Z trzech schodów wszystko "skoczy".

A, nie ten poddział.

Edytka: jeśli nie jest się słoniem to amortyzator sprawuje się dobrze, płynnie działa. Hamulce o dziwo też niczego sobie choć to podstawowy model Tektro, modulacja dobra.

Edytowane przez TjakTomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cannondale Jak najbardziej na plus. Normalny standard tylnej piasty(w treku 141, piasta padnie i masz problem), do tego sztywne osie. Widelec powietrzny.  Tylko pytanie co w tym rowerze jest do zrobienia. Najlepiej byłoby oglądnąć ten rower. Spr. jak wygląda napęd. A po zakupie oddać rower do pełnego serwisu + serwis amortyzatora. Pewnie przyda mu się 1 przegląd, ściągnięcie dolnych goleni. musisz na taki przegląd liczyć 300 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, brać tego treka??  Zawsze cene mozna potargowac .Jak padnie piasta to chyba mam od tego gwarancje . A do tego Cannondale to mam z nim problem , bo po 1 ani to gwary nie ma ,ani nie moge tego sprawdzic bo mieszkam daleko, pierdykną mi hamulce i co zrobie? Rower ma 2 lata więc nie wiadomo. I nie przeszkadza wam że ma PressFita? A  moze ktos poleci jakis rower na plusach w stylu tego treka? Waze 85 kg to chyba nie jest jeszcze Słoń ? :D 

Do tego nie jestem jakims zawodowcem, raczej początkujący albo rekreacyjna jazda . Chyba nie rozsypie sie tak szybko?

Edytowane przez WalkyBog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...