Skocz do zawartości

[obręcze] chińskie obręcze carbon


provid

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że wolałbym kupić u nas. Czy mógłbyś mi wskazać gdzie KONKRETNIE  kupię lekkie, "sprawdzone doskonałej jakości" obręcze o wysokości 35 -36 mm lub zbliżonej i -co bardzo ważne- szerokości wewnętrznej 21 mm, pod tarcze ewentualnie całe koła z piastami DT 240 i szprychami klasy Sapim CX-Ray ?  Oczywiście w oplacalnej cenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chociemir takie rzeczy, to chyba tylko Daveo ;) Miałem od niego koła do przełaja i potem gravela i złego słowa nie powiem. Tak sztywnych kół jeszcze nie miałem.

 

Teraz do szosy chcę carbon a że mam już 240tki, to szukam obręczy na 28 szprych. Jazda dla własnej przyjemności, bez udziału w wyścigach. 

Szukałem w PL i ciężko a jeśli już, to cena zaporowa jak dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam NEXTIE, co najmniej równie dobry jak LB. Zdecydowałem się na tego producenta bo na anglojęzycznych forach, np. z wymagającego brytyjskiego rynku,  miał wiele pozytywnych recenzji,  Ja używam ich obręczy w MTB trzeci sezon i są nadal w bdb. stanie:

https://www.nextie.net/

Swoje obręcze kupiłem przy znacznie korzystniejszym kursie $, więc jeżeli Ci się nie pali warto poczekać do Chińskiego Nowego Roku (2-10/02/2019), mają w tym okresie corocznie 10-15% promocje.

A co do składania kół, to jak wszyscy na tym forum polecam Daveo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Chociemir napisał:

Oczywiście, że wolałbym kupić u nas. Czy mógłbyś mi wskazać gdzie KONKRETNIE  kupię lekkie, "sprawdzone doskonałej jakości" obręcze o wysokości 35 -36 mm lub zbliżonej i -co bardzo ważne- szerokości wewnętrznej 21 mm, pod tarcze ewentualnie całe koła z piastami DT 240 i szprychami klasy Sapim CX-Ray ?  Oczywiście w oplacalnej cenie. 

a co to opłacalna cena?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że napisałem, to pojęcie względne. Np chce sobie koła złożyć do mtb. Boost, xD, dt 350, cx ray, obrecze 25 lub 30mm wewnętrzna szerokość, koła na 32 szprychy w granicach 1400g. Poszukałem i znalazłem przynajmniej dwa źródła, które takie koła mi oferują w cenie 2900zł oraz 3200zł. Czy jest to opłacalna cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze inaczej: podpowiedz mi, proszę, gdzie mogę "na miejscu, w pl" kupić "sprawdzone doskonałej jakości obręcze/koła " (o parametrach, które wymieniłem), a ja ocenię czy się opłaca.

A co Twojego ostatniego pytania, to nie mam pojęcia: temat kół do MTB jest mi w tym momencie zupelnie obcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...