Skocz do zawartości

[do 2500zł] Miejska Holenderka


tommag

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Jak widać po lewej to mój pierwszy post na tym forum i od razu z prośbą o pomoc. :) 

Szukam odpowiedniego roweru miejskiego (holenderki) dla dziewczyny i obecny wybór jest na tyle oszałamiający, że wybór jest bardzo utrudniony. Po 2 tygodniach czytania udało mi się zawęzić wybór do:

- Le Grand Lille 6 28" 2018 (wersja z dynamem w przedniej piaście)

- Kellys Arwen Dutch Menthol 2017

- Batavus X-posure - to tzw. wersja idealna, ale czy warta 1000 zł więcej?

Będę wdzięczny za wszelkie porady. Waham się też odnośnie odpowiedniego doboru wielkości ramy na gabaryty - 160 cm wzrostu i 75 cm długości nogawki. Z góry musiałem odrzucić wszelkie opcje w ciemnych kolorach - czernie, szarości, bo wiem że po prostu się nie spodoba i będzie klops. ;) 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batavius waży 21 kg. Ty dziewczynę chcesz ukarać czy co?

Kelly ma tylko 3 biegi, jeżeli tam gdzie jeździcie jest pagórkowato może tego nie starczyć. Grand nie wiadomo po co ma amortyzator, który a) nie działa, bo to tylko imitacja b) nie jest potrzebny w mieście. Lille 5 wygląda sensowniej, ale nie ma dynama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, remover napisał:

Batavius waży 21 kg. Ty dziewczynę chcesz ukarać czy co?

Kelly ma tylko 3 biegi, jeżeli tam gdzie jeździcie jest pagórkowato może tego nie starczyć. Grand nie wiadomo po co ma amortyzator, który a) nie działa, bo to tylko imitacja b) nie jest potrzebny w mieście. Lille 5 wygląda sensowniej, ale nie ma dynama.

Brońcie bogowie! Nie ma być do żadna kara. Batavus wyglądał sensownie głównie przez dobry bagażnik i koszyk z przodu, czego nie miały inne modele. Pagórków nie uświadczysz na nizinie wielkopolskiej, więc o biegi aż tak się nie martwiłem.

22 minuty temu, Biesz766 napisał:

W dobie aku 18650 i bdb. oświetleń rowerowych po co Ci dynamo ?

Chyba z przyzwyczajenia. W każdym razie z tego co się podpytywałem chciała mieć dynamo to dostanie dynamo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...