Skocz do zawartości

[Dni testowe] Czyli gdzie dają się karnąć za friko


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

Tabelki z geometrią tabelkami, testy na portalach testami, a jednak dobrze na własnej skórze zweryfikować marketingowy bełkot odnośnie modelu X firmy Y.

Jako, że na wiosnę dwa razy udało mi się przegapić różne dni testowe to pomyślałem, że warto stworzyć temat, w którym informowalibyśmy się wzajemnie o takich właśnie wydarzeniach, na których można za darmo wypróbować kilka modeli pod własnym tyłkiem. Niby są centra testowe i wypożyczalnie, ale żeby wypróbować kilka modeli trzeba tam zostawić majątek i zjeździć pół kraju, bo przeważnie jedna wypożyczalnia = jedna marka. Jazdy na parkingu przed sklepem rowerowym też się nie liczą :)

Mogą to być testy organizowane przez jednego producenta (np. Kross miał taki Tur na wiosnę) albo jakieś większe imprezy (np. Joyride w Kluszkowicach) byle całość umożliwiała rzetelne sprawdzenie pod sobą roweru na dłuższej wycieczce, a nie 5 minut jazdy po płycie boiska na narodowym. 

Mam wrażenie, że większość takich imprez odbywa się wiosną, ale może ktoś coś wie o nadchodzących?  W końcu sezon w pełni. 

Joł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...