Skocz do zawartości

[mostek] Niski mostek do trekkinga


qzar

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Zmieniłem ramę, ale jak to bywa podczas takich zabaw, brakło mi rury sterowej. Obecny mostek (jakiś zoom 80mm regulowany) ma 4cm wysokości. Rura sterowa sięga do 2,5cm mostka. Pozostaje 1,5 cm do krawędzi. Pytanie czy znajdę tak niski mostek by pasowało? Nowa rama jest większa od poprzedniej więc z regulacji nie będe raczej korzystał. Jedyny mostek który jest naprawdę niski to DARTMOOR FUNKY. Ale czy pasuje do trekkinga? Czy możne macie inne propozycje? Czy może lepiej za ciut większą kasę wymienić widelec? Obecny jest dość lichy, więc sterówki w nim nie chce zmieniać (SR Suntour NEX 4110)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, MikeSkywalker napisał:

Lepiej. Przecież ten widelec jest wart mniej niż mostek Dartmoora :)

Bardzo trafna uwaga. Tyle, że zakup lepszego widelca to już sporo więcej niż Dartmoore;)

Accent Twnety jakby odwrócić to by się nadał. Szkoda, że nie ma mocowania na kierownicę 25,4mm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Skończyło się na tym, że kupiłem mostek KROSS AS-828 - 33mm wysokości, jedna śruba. Brakuje 8mm rury sterowej, ale luzów nie ma, śruba jest jakieś 5mm od krawędzi sterówki. Po 100km na razie bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...