Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.
froro320

[Kupno] Rower górski

Rekomendowane odpowiedzi

froro320

Witam. Zamierzam sobie kupić nowy rower górski i  chciałbym się zapytać jaki :) Mam 184cm wzrostu więc chciałbym coś 29er. Max Budżet 1600zł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bazzz

To co piszesz brzmi jak żart. Rada: Kup nowe na allegro - fajną ramę  i amortyzator RECON 29. Rama np. Cube LTD 29  ta z zielonym paskiem z zeszłego roku chyba za 899zł w rozmiarze 19 lub 21 - w zależności od preferowanego  stylu jazdy.  Do tego amortyzator Recon. Obie rzeczy  w wersji taper. Ja ostatnio kupiłem dla mojej RYBCI  amor - nówkę za 900zł w wersji RL.  Zacznij składać powoli nowoczesny rower na lata. Nie śpiesz się. Za kwotę jaką podajesz kupisz rower - śmiecia, zarówno nowy jak i używany. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michal2008
W dniu 8.07.2018 o 14:26, froro320 napisał:

Wolę od razu złożony

to nie jest rower górski :D 

kolega który pisał wyżej ma rację, trochę niski budżet, za tyle to można dobry amor powietrzny kupić co najwyżej...

jak chcesz gotowy to dozbieraj i kup coś przynajmniej pokroju Romet mustang 1 29

https://www.olx.pl/oferta/rower-mtb-29-romet-mustang-1-rowery-bydgoszcz-nowy-rynek-CID767-IDuB865.html#8b340bc7fe;promoted

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta