Skocz do zawartości

[2500-3000zł] Rower do wszystkiego


Rekomendowane odpowiedzi

Do wydania mam 2,5-3tyś zł na rower i tego budżetu będę się trzymał, poszukuję roweru dla siebie, który będzie trochę takim rowerem uniwersalnym -  w sensie do jazdy po mieście, trochę po leśnych ścieżkach i dobry na szosę.

Wiem, że ciężko o złoty środek, przeczytałem trochę na forum wcześniej pisanych tematów i nie mam nic przeciwko opcji sztywnego widelca, kierownicy barankowej czy 1 blatu z przodu.

Na pewno nie mam u siebie warunków na szosę, bo nie ma u mnie nawet dobrych dróg, a co dopiero 'idealnych'.

Więc na pewno nic na wąskich oponach, wzrost u mnie to 188cm. Zawsze jednak wybieram rowery z możliwie największą ramą, bo na takich mi wygodniej i nie muszę kombinować z mostkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mniej banalnych propozycji Marin Muirwoods, albo po naciągnięciu budżetu Marin Four Corners jeśli coś "barankowego".

Po najmniejszej linii oporu - jakikolwiek cross, ewentualnie fitness jeśli bardziej w stronę szosową, tylko pilnuj jak szerokie gumy wejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...