Skocz do zawartości

[rower] Kellys Gate 90 2018 29"


rozbujnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Sprzedam rower MTB Kellys Gate 90 2018 29" w rozmiarze M. Przejechałem nim testowo ok 13km. Niestety nie spełnia moich potrzeb (za mała korba), dlatego niestety jestem zmuszony go sprzedać.

Rower praktycznie bez śladów użytkowania, taki jak wyjąłem z kartonu po kupnie :)  . Przedłużyłem gwarancję na stronie producenta do 5lat. 

Wszystkie dokumenty, akcesoria i dowód zakupu oczywiście dołączam. W ramach gratisów :) dodaje nowe błotniki TOPEAK https://www.centrumrowerowe.pl/blotniki-topeak-defender-fx-rx-279er-pd3188/ .

 

Specyfikacja roweru - https://rower.com.pl/kellys-gate-90-29-cali-931070

Cena ~ 5000zł do negocjacji :) 

W razie pytań, proszę o kontakt poprzez forum, bądź mailowy grzegorz.wojewodzki@interia.pl . Tam w razie potrzeby podam numer kontaktowy. 

Rower do obejrzenia/odbioru znajduje się w Warszawie. Posiadam karton, więc z wysyłką również nie będzie kłopotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dojdziesz z ceną do 4500 to warto przemyśleć o zmianie napędu na 3x11 - wtedy będziesz miał największą 40z (Deore XT FC-M8000 40-30-22T) + manetka i powinno działać moim zdaniem. Tylko czy to się opłaca ?? Może sprzedać napęd 2x11 i zejść do 3x10 na SLX ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zainteresowanie sprawą, ale na chwilę obecną, nie chcę jakby dokładać już do roweru. Pomyśle nad tym, jak nie uda mi się nic z nim zrobić już. Wtedy chętnie posłucham Waszych rad.

Puki co, mała zmiana ceny...

 

4700zł, wiadomo jak zawsze do negocjacji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...