Skocz do zawartości

[amortyzator przedni] Rock shox -Problem


spavn

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dobra nie wiem jak to zrobic zeby zapytac w temacie  bo nie widze mozliwosc jesli ktos czyta niech poprawi  teraz moj problem Amortyzator mam przedni 

Rock Shox Reba RL 2018 27.5+/29" 150 mm  i problem polega na tym ze nie potrafie przykrecic zacisku zacisk to avid guide tarcza 200 mm i moje pytanie brzmi jaki adapter do tego mam kupic bylbym wdzieczny za odpowiedzi i prosze o pomoc moderatora zeby to wklejc w temat bo cos za szybko wpisywalem ... za co oczywiscie przepraszam z gory .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieksy za szybka odpowiedz ale czy moglby ktos cos podeslac takiego co by mi pasowalo bo juz zakupilem na 180 mm i nie pasuje nie chce tracic keszu bo troche takie y kosztuja 

 

Shotgun tylko ze u mnie na dole jak przykrecasz na sruby to  dole jest mniejsza lapka na srube a u gory wieksza bo gdyby tobie byly takie same  to nie bylo by problemu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Dokumosa czlowieku ja sie na tym zupelnie nie znam nie iczekuje linku do adapteru tylko zdjecia zebym sobie mogl kupic taki jaki bedzie mi pasowal a ze ludzie zamiast mi pomoc pisali sobie miedzy soba w temacie to juz nie moja wina wyluzuj z ty pluciem na przyszlosc myslisz ze bym sie pytal jak bym sie na tym znal pirrwszy raz zmieniam amor a o cene mi nie chodzi bo na sam rower wydalem okolo 30 tys tagze daj spokoj ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pluciem? Skoro sie nie znasz, to moze ciut wiece pokory? Jakies znaki interpunkcyjne znasz? Bo teraz kto to czyta, to tak interpretuje....

A skoro to nie sarkazm, czyli za rower dales 30 tysi jak zrozumialem - wiesz ta interpunkcja..., to jaki problem dobry czlowieku isc do serwisu, aby Ci to zrobili?

Miales powyzej odpowiedz, wystarczylo poszukac. Zanegowales ja, wiec ja osobiscie nie wiem jaki masz wynalazek, skoro ramoina adapteru Ci nie pasuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Do Autora.

Po pierwsze- piszemy poprawnie po polsku.

Po drugie- piszemy poprawnie po polsku.

Po trzecie- piszemy poprawnie po polsku

Po czwarte- trochę kultury.

Skoro nie jesteś zadowolony z Forum to ŻEGNAM OZIĘBLE. 

Ze względu na fatalną pisownię włączam moderację wypowiedzi.

6 minut temu, spavn napisał:

bo na sam rower wydalem okolo 30 tys tagze daj spokoj ...

Groszy? Hryvien?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...